Steve Claridge's Tips
Football Betting Tips

Beat The Bookies with weekly tips from Football League Show Host, Radio 5 Live Presenter and former player Steve Claridge

Live Scores Archive
   December 2016
SMTWTFS
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Live Football Scores

Today's live football scores service including Premier League and Football League. Latest scores and results from English and Scottish football league and cup matches.

The information automatically refreshes every minute to ensure all the latest goals are reported as they are scored. Live football scores also provides archived UK soccer results for each of the major UK football competitions from England and Scotland in case you miss the results on the day they play.

AFC: Asian Football Championship Semi Final£200 Bonus
Indonesia-Vietnam
EnglandEngland: Premier League£200 Bonus
Manchester City-Chelsea
Crystal Palace-Southampton
Stoke City-Burnley
Sunderland-Leicester City
Tottenham Hotspur-Swansea City
West Bromwich Albion-Watford
West Ham United-Arsenal
EnglandEngland: Championship£200 Bonus
Birmingham City-Barnsley
Blackburn Rovers-Huddersfield Town
Bristol City-Ipswich Town
Burton Albion-Rotherham United
Cardiff City-Brighton & Hove Albion
Fulham-Reading
Norwich City-Brentford
Sheffield Wednesday-Preston North End
Wigan Athletic-Derby County
Leeds United-Aston Villa
EnglandEngland: League Two£200 Bonus
Stevenage-Doncaster Rovers
Yeovil Town-Crawley Town
EnglandEngland: FA Cup 2nd Round£200 Bonus
Blackpool-Brackley Town
Carlisle United-Rochdale
Charlton Athletic-Milton Keynes Dons
Chesterfield-Wycombe Wanderers
Luton Town-Solihull Moors
Plymouth Argyle-Newport County
Shrewsbury Town-Fleetwood Town
Sutton United-Cheltenham Town
EnglandEngland: National League£200 Bonus
Aldershot Town-Boreham Wood
Barrow-Southport
Braintree Town-Sutton United
Bromley-Maidstone United
Dover Athletic-Dagenham & Redbridge
Eastleigh-Forest Green
Guiseley AFC-Chester City
North Ferriby United-Gateshead
Solihull Moors-Lincoln City
Torquay United-Woking
Tranmere Rovers-York City
EnglandEngland: National League North£200 Bonus
Altrincham-Tamworth
Bradford Park Avenue-Kidderminster Harriers
Darlington-Salford City
Gainsborough-FC United Of Manchester
Gloucester City-Stockport County
Halifax Town-Chorley
Harrogate Town-Telford United
Nuneaton Borough-Alfreton Town
Stalybridge Celtic-Boston United
Stalybridge Celtic-Brackley Town
Worcester City-AFC Fylde
EnglandEngland: National League South£200 Bonus
Chelmsford-Hungerford Town
Concord Rangers-Hampton & Richmond
Dartford-Poole Town
Maidenhead-Margate
Oxford City-Ebbsfleet United
St Albans-Eastbourne Borough
Truro City-Bishops Stortford
Wealdstone-East Thurrock United
Welling United-Bath City
Weston Super Mare-Hemel Hempstead Town
Whitehawk-Gosport Borough
EnglandEngland: Isthmian Premier League£200 Bonus
Burgess Hill Town-Grays Athletic
Folkestone-Dulwich Hamlet
Harrow Borough-Merstham
Hendon-Enfield Town
Kingstonian-Canvey Island
Lowestoft Town-Wingate & Finchley
Metropolitan Police-Leiston
Needham Market-Leatherhead
Staines Town-Havant & Waterlooville
Sudbury-Harlow Town
Tonbridge Angels-Bognor Regis
Worthing-Billericay
EnglandEngland: Southern Premier League£200 Bonus
Banbury United-Stratford
Basingstoke Town-St Ives
Cambridge City-Merthyr Tydfil
Chippenham-Chesham United
Dorchester-Biggleswade Town
Dunstable-Kings Lynn
Kettering-Cinderford Town
Kings Langley-Weymouth
Leamington-Hitchin
Redditch-Cirencester Town
Slough Town-Frome
St Neots-Hayes & Yeading
EnglandEngland: Northern Premier League£200 Bonus
Ashton United-Spennymoor Town
Barwell-Skelmersdale United
Blyth Spartans-Buxton
Coalville-Nantwich Town
Frickley Athletic-Warrington Town
Iikeston Town-Grantham Town
Marine-Halesowen Town
Mickleover Sports-Stourbridge
Rushall Olympic-Whitby
Stafford Rangers-Matlock Town
Sutton Coldfield-Corby
Workington-Hednesford Town
ScotlandScotland: Championship£200 Bonus
Dunfermline Athletic-Ayr United
Falkirk-St Mirren
Queen Of The South-Dumbarton
Raith Rovers-Greenock Morton
ScotlandScotland: Premiership£200 Bonus
Motherwell-Celtic
Hamilton Academical-Partick Thistle
Kilmarnock-Dundee
Rangers-Aberdeen
Ross County-Hearts
St Johnstone-Inverness CT
ScotlandScotland: League One£200 Bonus
Albion Rovers-Livingston
Peterhead-Airdrie
Queens Park-Brechin City
ScotlandScotland: Scottish Cup 3rd Round£200 Bonus
Beith Juniors-Greenock Morton
Formartine United-Annan Athletic
Stenhousemuir-Forres Mechanics
Stirling Albion-Wick Academy
Stranraer-East Kilbride
ScotlandScotland: League Two£200 Bonus
Arbroath-Edinburgh City
Cowdenbeath-Clyde
Elgin City-Montrose
AlgeriaAlgeria: Ligue 1£200 Bonus
CA Batna-CS Constantine
Hussein Dey-Tadjenant
JS Kabylie-Olympique Medea
MC Oran-JS Saoura
ArgentinaArgentina: Primera Division£200 Bonus
Quilmes-Sarmiento Junin
Huracan-Colon Santa Fe
Atletico de Rafaela-Defensa y Justicia6/52/112/5
Newells Old Boys-Banfield17/2023/107/2
Tigre-Aldosivi13/205/29/2
Godoy Cruz-Atletico Tucuman11/821/1021/10
Olimpo Bahia Blanca-San Lorenzo21/1021/1011/8
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional£200 Bonus
Brown de Adrogue-All Boys
Nueva Chicago-Gimnasia Jujuy
Douglas Haig-Central Cordoba2/12/15/4
San Martin Tucuman-Santamarina4/523/1015/4
Villa Dalmine-Almagro21/2021/105/2
Chacarita Juniors-Flandria4/69/417/4
Atletico Parana-Ferro Carril Oeste7/519/102/1
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana£200 Bonus
Defens De Belgrano-Talleres Remedios
San Telmo-Excursionistas
ArmeniaArmenia: NASL£200 Bonus
Banants Yerevan-Shirak
Ararat Yerevan-Gandzasar
AustraliaAustralia: A League£200 Bonus
Central Coast Mariners-Western Sydney
Melbourne City-Brisbane Roar
AustraliaAustralia: W-League£200 Bonus
Adelaide United (W)-Canberra United (W)
AustriaAustria: Bundesliga£200 Bonus
Rapid Vienna-St Polten
Admira Wacker-Austria Vienna
Red Bull Salzburg-SCR Altach
SV Ried-Mattersburg
AzerbaijanAzerbaijan: FA Cup Round 16£200 Bonus
Shahdag Qusar-Kapaz
Turan Tovuz-Zira
Qabala-Zaqatala
Qarabag-Sabail
BahrainBahrain: Premier League£200 Bonus
Al Najma Club-Al Hala
East Riffa Club-Muharraq Club
BelgiumBelgium: First Division A£200 Bonus
Club Brugge-Oostende
St Truiden-Mouscron Peruwelz
Zulte-Waregem-Waasland-Beveren
Westerlo-KAA Gent
BelgiumBelgium: First Division B Closing Tournament£200 Bonus
Union St Gilloise-Cercle Brugge
Tubize-OH Leuven
BoliviaBolivia: LFDB Apertura£200 Bonus
Nacional Potosi-Bolivar
BoliviaBolivia: Nacional B Group B£200 Bonus
Club Always Ready-Ramiro Castillo
Tiquipaya-Deportivo Escara
BoliviaBolivia: Nacional B Group C£200 Bonus
CA Rosario Central-Ciclon
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League£200 Bonus
Olimpik-Metalleghe-BSI
Sloboda Tuzla-FK Krupa
Zeljeznicar Sarajevo-Celik Zenica
BulgariaBulgaria: First PFL£200 Bonus
Dunav Ruse-Lokomotiv G Oryahovitsa
Levski Sofia-Slavia Sofia
ChileChile: Primera B£200 Bonus
Deportivo La Serena-Union San Felipe5/611/516/5
Curico Unido-San Marcos De Arica21/209/423/10
ChileChile: Primera Division Apertura£200 Bonus
Cobresal-Palestino
ColombiaColombia: CL Play Offs £200 Bonus
Independiente Santa Fe-Independiente Medellin21/2011/514/5
CroatiaCroatia: PRVA£200 Bonus
Dinamo Zagreb-HNK Rijeka
HNK Cibalia-Lokomotiva Zagreb
CroatiaCroatia: Druga HNL£200 Bonus
Dugopolje-Dinamo Zagreb II
Imotski-Sibenik
Lucko-Rudes
Novigrad-NK Zagreb
CyprusCyprus: Division 2£200 Bonus
Akritas Chloraka-Omonia Aradippou
Alki Oroklinis-Asil
Ayia Napa-Paeek
EN Pareklisias-Olympiakos Nicosia
Enad Polis Chrisohous-Othellos Athienou
Ethnikos Assias-Thoi Lakatamias
Pafos-Enosis Paralimni
CyprusCyprus: Division 1£200 Bonus
Anagennisi Derynias-AEK Larnaca
Omonia Nicosia-Apoel Nicosia
Karmiotissa-Nea Salamis
CyprusCyprus: Division 3£200 Bonus
Ahironas Liopetriou-Digenis Oroklinis
APEP-Halkanoras
Ayiou Georgiou Vrysoullon-Iraklis Yerolakkou
Digenis Ypsonas-Digenis
Olympiada Lympion-Livadiakos/salamina
Pegia 2014-Meap Nisou
PO Ormidias-Elpida Xylofagou
Xylotympou-Ethnikos Latsion
Czech RepublicCzech Republic: Czech Liga£200 Bonus
Brno-Karvina
Sparta Prague-Teplice
Vysocina Jihlava-Slovan Liberec
Bohemians 1905-Viktoria Plzen
DenmarkDenmark: Superligaen£200 Bonus
AC Horsens-Viborg
FC Copenhagen-Randers FC
EcuadorEcuador: Division 2 Stage 2£200 Bonus
Deportivo Espoli-Gualaceo
Clan Juvenil-Liga De Loja
Deportivo Colon-Olmedo1/121/105/2
Imbabura-Tecnico Universitario1/19/412/5
Macara-LDU Portoviejo1/211/419/4
EgyptEgypt: Premier League£200 Bonus
Smouha-Al Ittihad Sakandary
Zamalek-El Dakhleya
El SalvadorEl Salvador: Apertura Play Offs Carolina Challenge Cup£200 Bonus
Aguila-FAS7/105/27/2
FranceFrance: Ligue 1£200 Bonus
Montpellier-Paris Saint Germain
Angers-Lorient
Bordeaux-Lille
Guingamp-Nantes
Metz-Lyon
Monaco-Bastia
FranceFrance: Cup 8th Round£200 Bonus
AS Prix-Les-Mezieres-Maubeuge
Villeneuve D'Ascq-Reims
Sedan-Epinal
Cholet-Laval
Cluses Scionzier-Auxerre
Sarre Union-Strasbourg
Consolat Marseille-Hyeres
Stade Briochin-Chateauroux
Kaysersberg-Feignies
Pontarlier CA-Grenoble
Viry-Chatillon-Belfort
Andrezieux-Louhans-Cuis
Istres-Rodez
Ales Ol-GFCO Ajaccio
Anglet Genets-Niort
Erneenne-Quevilly
ESC Longueau-Croix Football IC
Hauts Lyonnais-Selongey
Le Mans-Chambly Thelle
Luneville-Jarville
Pontivy GSI-Stade Brestois 29
Sainte-Genevieve-Roye
Sarreguemines FC-Valenciennes
Balma-Bergerac Perigord
US Montagnarde-Granville US
Vannes-Avranches
St Jean d'Ardiere-Besancon Racing
Rhone Vallee-Clermont Foot
Stade Portelois-Ajaccio
FYR MacedoniaFYR Macedonia: Druga MFL£200 Bonus
Akademija Pandev-Gorno Lisice
Fk Novaci-Teteks
Skopje-Vlazrimi
Tikves-Metalurg Skopje
Vardar Negotino-Horizont Turnovo
GeorgiaGeorgia: Umaglesi Liga Champions Play Off£200 Bonus
Samtredia-Chikhura Sachkhere
GermanyGermany: Bundesliga£200 Bonus
Bayer Leverkusen-SC Freiburg
Borussia Dortmund-Bor Monchengladbach
TSG Hoffenheim-FC Koln
VfL Wolfsburg-Hertha Berlin
Werder Bremen-FC Ingolstadt 04
RB Leipzig-Schalke 04
GermanyGermany: 2. Bundesliga£200 Bonus
1860 Munich-Dynamo Dresden
Nurnberg-Sandhausen
GermanyGermany: Regionalliga Northeast£200 Bonus
BFC Dynamo-Budissa Bautzen
GermanyGermany: Regionalliga West£200 Bonus
B Moenchengladbach II-Viktoria Koln
FC Koln II-Schalke II
Rot-Weiss Oberhausen-Verl
Sportfreunde Siegen-Borussia Dortmund II
TSG Sprockhovel-Rot-Weiss Ahlen
Wiedenbruck-Rodinghausen
GermanyGermany: Regionalliga North£200 Bonus
Eintracht Braunschweig II-Hansa Luneburg
Germania Egestorf Langreder-Vfb Lubeck
St Pauli II-TSV Havelse
Schwarz-Weiss Rehden-Wolfsburg II
GermanyGermany: Regionalliga Bavaria£200 Bonus
Bayern Hof-Schweinfurt
Schalding-Heining-SV Seligenporten
GermanyGermany: Regionalliga Southwest£200 Bonus
Eintracht Trier-TSV Steinbach
Saarbrucken-VfB Stuttgart II
Stuttgart Kickers-FC 08 Homburg
Watzenborn-Steinberg-TuS Koblenz
GermanyGermany: 3. Liga£200 Bonus
Fortuna Koln-Osnabruck
FSV Zwickau-Paderborn
Hallescher FC-Werder Bremen II
Hansa Rostock-Holstein Kiel
VfR Aalen-Mainz II
GreeceGreece: Super League£200 Bonus
Platanias-Panionios
Veria-Panaitolikos
Kerkyra-AEK Athens
GreeceGreece: Football League 2 Group D£200 Bonus
Kifisia-Panthiraikos
Hong KongHong Kong: Premier League£200 Bonus
Wofoo Tai Po-Hong Kong Sapling
Kitchee-Eastern Salon
Hong KongHong Kong: Division 1£200 Bonus
Shatin-Eastern District
HungaryHungary: NB I£200 Bonus
Gyirmot SE-Budapest Honved
Mezokovesd-Zsory-Ferencvarosi TC
MTK Budapest-Ujpest
Paksi-Haladas
Vasas Budapest-Diosgyori VTK
Debrecen-Videoton
IndiaIndia: Super League£200 Bonus
Mumbai City-Delhi Dynamos
IndonesiaIndonesia: Super League£200 Bonus
Persisam Putra-Arema FC
Gresik United-PSM Makassar
IsraelIsrael: Ligat ha'Al£200 Bonus
Hapoel Kiryat Shmona-Hapoel Haifa
Maccabi Petah Tikva-Hapoel Kfar Saba
Maccabi Tel Aviv-Hapoel Ashkelon
Hapoel Beer Sheva-Ashdod
ItalyItaly: Serie A£200 Bonus
Juventus-Atalanta
ItalyItaly: Serie B£200 Bonus
Avellino-Ascoli
Bari-Salernitana
Cittadella-Spal
Latina-Virtus Entella
Novara-Vicenza
Pro Vercelli-Pisa
Spezia-Frosinone
Ternana-Brescia
ItalyItaly: Lega Pro Group A£200 Bonus
Carrarese-Olbia
Pistoiese-Renate
Tuttocuoio-Livorno
Cremonese-Prato
ItalyItaly: Lega Pro Group B£200 Bonus
Parma-Bassano Virtus
ItalyItaly: Lega Pro Group C£200 Bonus
Fondi-Fidelis Andria
Juve Stabia-Virtus Francavilla
Melfi-Messina
Monopoli-Taranto
Reggina-Foggia
Lecce-Matera
JapanJapan: J1 League Championship Final£200 Bonus
Urawa Red Diamonds-Kashima Antlers
KosovoKosovo: FA Cup Fourth Round£200 Bonus
Bashkimi-2 Korriku
Flamurtari-Vllaznia Pozheran
Kek-U-Dukagjini
Kf Vellaznimi-Arberia
KuwaitKuwait: Premier League£200 Bonus
Al Kuwait-Al Tadhamon
Al Fahaheel-Al Shabab Al Ahmadi
Al Salmiyah-Kazma
MaltaMalta: Premier League£200 Bonus
Tarxien Rainbows-St Andrews
Pembroke Athleta-Valletta
MoldovaMoldova: Divizia Nationala£200 Bonus
Saxan-Dinamo Auto Tiraspol
MontenegroMontenegro: Prva CFL£200 Bonus
Fk Decic-Zeta
Jedinstvo Bijelo Polje-Grbalj
Petrovac-Lovcen
Rudar Pljevlja-Sutjeska
Buducnost Podgorica-Bokelj
MoroccoMorocco: Botola Pro£200 Bonus
Wydad Casablanca-Ittihad Tanger
Renaissance Berkane-Kasba Tadla
Moghreb Tetouan-Raja Casablanca
MoroccoMorocco: Elite 2£200 Bonus
Maghreb Fes-AS Sale
Rapide Oued Zem-Mouloudia Oujda
NetherlandsNetherlands: Eredivisie£200 Bonus
Go Ahead Eagles-Heerenveen
Excelsior-AZ Alkmaar
Roda JC-PSV Eindhoven
Vitesse Arnhem-Zwolle
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership£200 Bonus
Ballymena United-Portadown
Crusaders-Glentoran
Linfield-Carrick Rangers
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Championship£200 Bonus
Harland & Wolff-Knockbreda
Institute-Ballyclare Comrades
Larne-Dergview
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premier Intermediate League£200 Bonus
Donegal Celtic-Queens University
Moyola Park-Newington Youth Club
Limavady United-Banbridge Town
Newry City-Bangor
ParaguayParaguay: Primera Division Clausura£200 Bonus
Cerro Porteno-Club River Plate
Sol De America-General Caballero
Deportivo Capiata-Sportivo Luqueno11/1012/521/10
Club Nacional-Rubio Nu4/512/53/1
PeruPeru: Segunda Division Champion Play Off Champion Play Off£200 Bonus
Academia Cantolao-Sport Ancash
PolandPoland: Ekstraklasa£200 Bonus
Piast Gliwice-Korona Kielce
Slask Wroclaw-Pogon Szczecin
Wisla Krakow-Lechia Gdansk
PortugalPortugal: Primeira Liga£200 Bonus
Rio Ave-Tondela
Sporting Lisbon-Vitoria Setubal
Porto-Braga4/1115/47/1
PortugalPortugal: Segunda Liga£200 Bonus
Portimonense-Academico de Viseu
QatarQatar: Stars League£200 Bonus
Al Gharafa-Al-Rayyan
RomaniaRomania: Liga II£200 Bonus
ACS Berceni-Balotesti
CS Soimii Pancota-Afumati
Dacia Unirea Braila-Dunarea Calarasi
Foresta Suceava-Unirea Tarlungeni
Metalul Resita-Olimpia Satu Mare
CSM Ramnicu Valcea-Uta Arad
Clinceni-Luceafarul Oradea
FC Brasov-Sepsi Osk Sf Gheorghe
RomaniaRomania: Liga I£200 Bonus
Viitorul Constanta-CS Universitatea Craiova
RomaniaRomania: Liga III Serie 1£200 Bonus
Stiinta Bacau-Metalosport Galati
Stiinta Miroslava-Miercurea Ciuc
RomaniaRomania: Liga III Serie 5£200 Bonus
ASC Recea-Gaz Metan Dedias II
Iernut-Avantul Reghin
RomaniaRomania: Liga III Serie 3£200 Bonus
Aninoasa-Steaua Bucuresti II
Urban Titu-ACSO Filiasi
RussiaRussia: Football Premier League£200 Bonus
CSKA Moscow-Ural Ekaterinburg
Rostov-Zenit St Petersburg
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1£200 Bonus
Al Qaisoma-Al Shoalah
Al Hazm-Al Taee
Al Watani-Ohod
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Pro League£200 Bonus
Al Fateh-Al Wehda Club
Al Khaleej Saihat-Al Taawon
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 2 Group A£200 Bonus
Al Safa-Al Rabeea
Al Taraji-Abha
Al-Muzahmiyya-Al Mojzel
Al Washm-Al Draih
Hetten-Al Suqoor
SlovakiaSlovakia: Super Liga£200 Bonus
FK Senica-Dunajska Streda
MSK Zilina-As Trencin
Tatran Presov-Spartak Myjava
Vion Zlate Moravce-ZP Sport Podbrezova
SloveniaSlovenia: Prva Liga£200 Bonus
NK Celje-Gorica
Luka Koper-Aluminij Kidricevo
Maribor-Rudar Velenje
South AfricaSouth Africa: PSL£200 Bonus
Mamelodi Sundowns-Free State Stars
Platinum Stars-Polokwane City
Chippa United-Kaizer Chiefs
Ajax Cape Town-Golden Arrows
Orlando Pirates-Highlands Park
South AfricaSouth Africa: National First Division£200 Bonus
Black Leopards-Thanda Royal Zulu
FC Cape Town-Witbank Spurs
Mthatha Bucks-Milano United
Univ of Pretoria-Santos FC
Vasco Da Gama Cape Town-Mbombela United
South KoreaSouth Korea: Cup Final£200 Bonus
FC Seoul-Suwon Bluewings
SpainSpain: Primera Division£200 Bonus
Granada-Sevilla
Barcelona-Real Madrid
Leganes-Villarreal
Atletico Madrid-Espanyol
SpainSpain: Segunda Division£200 Bonus
Mirandes-Elche
Numancia-Almeria
UCAM Murcia-Lugo
Cadiz-Real Zaragoza
SpainSpain: Segunda Division B Group 1£200 Bonus
Celta Vigo B-Arandina
SpainSpain: Segunda Division B Group 2£200 Bonus
Amorebieta-Arenas Club
Leioa-Barakaldo
Gernika-Sestao River
Real Madrid Castilla-Navalcarnero
SpainSpain: Segunda Division B Group 3£200 Bonus
Levante B-Eldense
Espanyol B-Gava
SwitzerlandSwitzerland: Super League£200 Bonus
FC Luzern-Vaduz
BSC Young Boys-Basel
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League£200 Bonus
FC Zurich-FC Wil 1900
Servette-FC Winterthur
TunisiaTunisia: Ligue 1 Group A£200 Bonus
US Ben Guerdane-Etoile Du Sahel
Zarzis-CS Sfaxien
TunisiaTunisia: Ligue 1 Group B£200 Bonus
AS Marsa-Stade Gabesien
CS Hammam Lif-Etoile S. Metlaoui
TurkeyTurkey: Super Lig£200 Bonus
Istanbul BB-Antalyaspor
Fenerbahce-Besiktas
TurkeyTurkey: TFF 1 Lig£200 Bonus
Bandirmaspor-Adana Demirspor
Manisaspor-Gaziantep BB
TurkeyTurkey: TFF 2. Lig White Group£200 Bonus
Fatih Karagumruk-Zonguldak Komurspor
UAEUAE: Pro League£200 Bonus
Al Shabab Dubai-Al-Jazira
Al Ahli Club-Al Wahda SCC
Emirates Club-Sharjah
UgandaUganda: Premier League£200 Bonus
Bul FC-Soana FC
Express FC-Sadolin Paints
The Saints FC-Onduparaka
Vipers-SC Villa
KCCA-Proline
Police FC-JMC Hippos
UkraineUkraine: Premier League£200 Bonus
Chernomorets Odessa-Volyn Lutsk
Vorskla Poltava-Dinamo Kiev
Zarya Lugansk-Dnipro
UruguayUruguay: Primera Division£200 Bonus
Boston River-Rampla Jrs
CA River Plate-Penarol
Sud America-Cerro
WalesWales: Cup 3rd Round£200 Bonus
Aberystwyth Town-Holywell Town
Greenfield-Guilsfield
Llanfair United-Corwen
Bala Town-Caldicot Town
Caernarfon Town-Carmarthen Town
Cardiff Met-Porthmadog
Connahs Quay-Goytre United
Haverfordwest County-Afan Lido
Llandudno-Goytre AFC
Newi Cefn Druids-Llantwit Major
Newtown-The New Saints
Penybont-Airbus UK
Prestatyn Town-Holyhead Hotspur
Rhyl-Penrhyncoch