Football ResultsSaturday, 19th October 2019

Albania: Superliga
FT
Luftetari Gjirokaster
1 - 1
Bylis
FT
Skenderbeu Korce
0 - 0
Kukesi
FT
Tirana
2 - 1
Laci
FT
Vllaznia
1 - 3
Partizani Tirana
Algeria: Ligue 2
FT
ASM Oran
1 - 1
USM Annaba
FT
Amal Bou Saada
1 - 0
MO Bejaia
FT
Arzew
2 - 1
Tadjenant
FT
El Eulma
0 - 4
Olympique Medea
FT
RC Relizane
1 - 2
RC Arbaa
FT
WA Tlemcen
3 - 1
JSM Skikda
Argentina: Primera Nacional
FT
Estudiantes R.c.
1 - 1
Belgrano Cordoba
FT
Nueva Chicago
0 - 1
Alvarado
Argentina: Division 3 Primera B Metropolitana
FT
Acassuso
2 - 2
UAI Urquiza
FT
Argentino De Quilmes
1 - 1
Talleres Remedios
FT
Colegiales
1 - 2
Defensores Unidos
Argentina: Division 3 Torneo Federal A Group Stage
FT
Cipolletti
2 - 0
Defensa y Justicia
FT
Defensores VR
2 - 0
Banfield
FT
Deportivo Madryn
0 - 1
Sportivo Estudiantes Sl
FT
Deportivo Maipu
3 - 0
Desamparados
FT
Ferro Carril Oeste
1 - 0
Sansinena
FT
Juventud Unida
0 - 0
Douglas Haig
FT
Quilmes
1 - 1
Crucero del Norte
FT
San Martin Formosa
1 - 1
Atletico Guemes
FT
Sportivo Belgrano
2 - 2
Union Sunchales
FT
Sportivo Penarol
1 - 2
Huracan Las Heras
FT
Villa Mitre
0 - 1
Juventud Unida Universitario
Argentina: Superliga
FT
Banfield
1 - 2
Atletico Tucuman
FT
Boca Juniors
0 - 1
Racing Club
FT
Independiente
0 - 1
Argentinos Juniors
FT
Patronato
1 - 3
Newells Old Boys
FT
Talleres Cordoba
2 - 4
Lanus
Armenia: Premier League
FT
Shirak
2 - 1
Ararat Yerevan
Australia: A League
FT
Central Coast Mariners
1 - 1
Newcastle Jets
FT
Western United
1 - 1
Perth Glory
Austria: Bundesliga
FT
LASK Linz
7 - 2
Mattersburg
FT
SCR Altach
1 - 4
Admira Wacker
FT
Sturm Graz
1 - 1
Red Bull Salzburg
Austria: 2.Liga
FT
Dornbirn 1913
2 - 2
LASK Linz (Jnrs)
FT
Liefering
0 - 1
Ried
Austria: Regional League East
FT
Leobendorf
0 - 1
Admira Wacker II
FT
Wiener Viktoria
3 - 2
Wiener Sportklub
Austria: Regional League Central
FT
Allerheiligen
4 - 3
ATSV Wolfsberg
FT
Union Gurten
0 - 1
WSC Hertha
FT
Usv St. Anna Am Aigen
0 - 0
Deutschlandsberger
FT
Wolfsberger AC II
2 - 1
Ried II
Austria: Regional League Salzburg
FT
Austria Salzburg
1 - 1
Grodig
FT
USK Anif
2 - 0
BSK 1933
Austria: Regional League Tirol
FT
Kitzbuhel
2 - 2
Kufstein
Austria: Regional League Vorarlberg
FT
Dornbriner
0 - 3
Rothis
FT
Hohenems
1 - 1
Bregenz
FT
Langenegg
2 - 1
Austria Lustenau (AM)
FT
Lauterach
4 - 1
RW Rankweil
Azerbaijan: Premier League
FT
Inter Baku
1 - 1
Sabah
FT
Qabala
1 - 1
Qarabag
Belarus: Premier League Division 1
FT
BATE Borisov
1 - 1
Gomel
FT
Dinamo Minsk
0 - 2
Vitebsk
FT
Slavia Mozyr
0 - 1
Neman Grodno
Belgium: Division 1A
FT
Gent
2 - 0
Waasland-Beveren
FT
Kortrijk
2 - 0
Zulte Waregem
FT
Oostende
2 - 3
Eupen
FT
Standard Liege
1 - 0
Genk
Belgium: Division 1B Opening Tournament
FT
Beershot Wilrijk
2 - 1
Virton
FT
Roeselare
3 - 0
Union St Gilloise
Bolivia: LFP Boliviano Clausura
FT
Nacional Potosi
1 - 1
San Jose
FT
Oriente Petrolero
1 - 1
Club Always Ready
FT
Royal Pari Sion
1 - 1
Club Destroyers
FT
Sport Boys Warnes
2 - 3
Blooming
FT
The Strongest
2 - 2
Aurora
Bolivia: Nacional B Group C
FT
Stormers San Lorenzo
2 - 2
Wilstermann Cooperativa
Bosnia and Herzegovina: Premier League
FT
Fk Zvijezda 09
0 - 2
Borac Banja Luka
FT
Sloga Simin Han
0 - 3
Radnik Bijeljina
FT
Velez Mostar
1 - 0
Zrinjski
FT
Zeljeznicar Sarajevo
2 - 1
Mladost Doboj Kakanj
Brazil: Serie A
FT
Corinthians
1 - 2
Cruzeiro
FT
Fortaleza
2 - 1
Gremio
Brazil: Serie B
FT
Oeste
0 - 1
America Mineiro
FT
Operario PR
2 - 1
Sao Bento
FT
Parana
0 - 1
Figueirense
FT
Ponte Preta
1 - 1
Bragantino
FT
Vila Nova
2 - 2
Coritiba
FT
Vitoria
0 - 1
Londrina
Bulgaria: First PFL
FT
Botev Plovdiv
0 - 1
Ludogorets
FT
Levski Sofia
2 - 1
Arda Kardzhali
Bulgaria: Second PFL
FT
Kariana Erden
3 - 2
CSKA Sofia
FT
Litex Lovech
3 - 0
Botev Galabovo
FT
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
2 - 1
Montana
FT
Neftochimic Burgas
2 - 1
Hebar Pazardzhik
FT
Pirin Blagoevgrad
3 - 1
Pomorie
FT
Strumska Slava
3 - 0
Spartak Varna
Bulgaria: 3rd AFL Northeast 3 AFL
FT
Botev Novi Pazar
0 - 2
FT
Hitrino
2 - 5
FT
Kaliakra
1 - 2
Kubrat
FT
Shumen 1929
2 - 2
Bulgaria: 3rd AFL Southeast 3 AFL
FT
Atletik Kuklen
3 - 1
Sokol Markovo
FT
Dimitrovgrad
0 - 2
Karnobat
FT
Nesebar
1 - 2
Svilengrad 1921
FT
Rozova Dolina
5 - 1
Borislav Parvomay
FT
Uragan Boyadzhik
2 - 2
Minyor Radnevo
FT
Zagorets Nova Zagora
3 - 0
Chernomorets Burgas
Bulgaria: 3rd AFL
FT
3 - 0
Slivnishki Geroy
FT
Balkan Botevgrad
3 - 2
Bansko
FT
Belasitsa Petrich
2 - 0
Marek
FT
Nadezhda Dobroslavtsi
1 - 5
Vihren
FT
Oborishte
2 - 0
Botev Ihtiman
FT
Pirin Razlog
3 - 0
FT
Septemvri Simitli
2 - 0
Rilski Sportist
FT
Sportist Svoge
2 - 1
Chavdar Etropole
Canada: Canadian Premier League Cpl Fall Season
FT
Cavalry Fc
3 - 1
Edmonton
FT
Pacific Fc
2 - 0
Valour Fc
FT
York 9 Fc
0 - 2
Hfx Wanderers
Chile: Primera B
FT
Deportes Santa Cruz
1 - 1
Deportes Valdivia
FT
Deportivo La Serena
4 - 0
Union San Felipe
FT
Rangers de Talca
0 - 1
Santiago Wanderers
China: Super League
FT
Beijing Guoan
0 - 2
Shanghai SIPG
FT
Guangzhou R&F
1 - 3
Shandong Luneng
China: League One
FT
Liaoning Whowin
1 - 3
Meizhou Meixian Techand
FT
Meizhou Hakka
1 - 2
Heilongjiang Lava Spring
FT
Nei Mongol Zhongyou
3 - 1
Shanghai Shenxin
FT
Qingdao Huanghai
1 - 0
Beijin BG
FT
Shijiazhuang Yongchang
2 - 1
Guizhou Zhicheng
FT
Sichuan Longfor
4 - 2
Xinjiang Tianshan
FT
Zhejiang Greentown
1 - 2
Nangong Zhiyun
Colombia: Primera A Clausura
FT
America de Cali
2 - 1
Atletico Nacional Medellin
FT
Bucaramanga
4 - 0
Jaguares
FT
Deportes Tolima
2 - 1
Cucuta
FT
Once Caldas
1 - 1
Huila
FT
Patriotas
1 - 0
Deportivo Pasto
Colombia: Primera B Pb Cl P.off Gs
FT
Cortulua
1 - 0
Quindio
FT
Pereira
1 - 1
Tigres
Croatia: Prva HNL
FT
Slaven Belupo
1 - 2
Rijeka
FT
Varazdin
1 - 0
Istra 1961
Croatia: Druga HNL
FT
Cibalia
0 - 2
NK Osijek II
FT
Orijent Rijeka
2 - 0
Rudes
FT
Solin
0 - 2
Nk Dubrava
Cyprus: Division 2 Phase 1
FT
Akritas Chlorakas
2 - 2
Onisilos
FT
Anagennisi Derynias
1 - 1
Digenis Akritas Morphou
FT
Aris Limassol
6 - 0
Omonia Psevda
FT
Eny Digenis Ipsonas
0 - 0
Alki Oroklinis
FT
Ermis
1 - 0
Othellos Athienou
FT
Karmiotissa Polemidion
1 - 0
Omonia Aradippou
FT
Zakakiou
1 - 1
Xylotympou 2006
Cyprus: Division 3
FT
ENAD
2 - 2
Kourris Erimis
FT
Elia Lythrodonta
0 - 0
Apona Anayias
FT
Elpida Astromeriti
3 - 2
Digenis Oroklinis
FT
Ethnikos Assias
1 - 2
Ahironas Liopetriou
FT
MEAP Nisou
1 - 0
Chalkanoras Idaliou
FT
O Kormakitis
1 - 0
PAEEK
FT
Thoi Lakatamias
0 - 0
Ormidias
Cyprus: Division 1
FT
APOEL
2 - 0
Doxa Katokopias
FT
Ethnikos Achnas
1 - 0
Apollon Limassol
Czech Republic: Division 2
FT
Pardubice
1 - 0
Trinec
FT
Prostejov
2 - 1
Viktoria Zizkov
FT
Slavoj Vysehrad
1 - 1
Vysocina Jihlava
FT
Sokolov
1 - 2
Lisen
Czech Republic: Division 1
FT
Sigma Olomouc
1 - 3
Ceske Budejovice
FT
Slavia Praha
3 - 1
Pribram
FT
Slovan Liberec
2 - 2
Jablonec
FT
Zlin
0 - 2
Mlada Boleslav
Denmark: 1. Division
FT
Vejle
3 - 0
Kolding IF
Denmark: 2. Division Pool 1
FT
FA 2000
1 - 0
Avarta
FT
Hillerod Fodbold
1 - 1
Bronshoj
FT
Vanlose
2 - 1
B 73 Slagelse
Denmark: 2. Division Pool 2
FT
Aarhus Fremad
3 - 0
Vejgaard B
FT
Brabrand
2 - 0
Middelfart
FT
Jammerbugt
4 - 0
Sydvest 05
FT
Naesby
1 - 0
VSK Arhus
Denmark: Elitedivisionen
FT
KoldingQ (W)
1 - 0
Farum (W)
FT
Odense (W)
1 - 7
Thisted (W)
Ecuador: Liga Pro Serie B
FT
Gualaceo
2 - 1
Duros Del Balon
FT
LDU Portoviejo
2 - 0
Puerto Quito
Ecuador: Liga Pro Serie A
FT
CD Olmedo
0 - 0
Universidad Catolica
FT
Guayquil City
0 - 1
El Nacional
FT
Independiente del Valle
4 - 0
Aucas
FT
Macara
1 - 1
Deportivo Cuenca
Egypt: Division 1
FT
Zamalek
2 - 1
Al Mokawloon
El Salvador: Primera Division Apertura
FT
Santa Tecla
3 - 1
Sonsonate
England: Premier League
FT
Aston Villa
2 - 1
Brighton Hove Albion
FT
Bournemouth
0 - 0
Norwich City
FT
Chelsea
1 - 0
Newcastle United
FT
Crystal Palace
0 - 2
Manchester City
FT
Everton
2 - 0
West Ham United
FT
Leicester City
2 - 1
Burnley
FT
Tottenham Hotspur
1 - 1
Watford
FT
Wolverhampton Wanderers
1 - 1
Southampton
England: League One
FT
AFC Wimbledon
1 - 0
Portsmouth
FT
Bolton Wanderers
1 - 3
Rochdale
FT
Doncaster Rovers
2 - 0
Bristol Rovers
FT
Fleetwood Town
4 - 1
Burton Albion
FT
Gillingham
1 - 2
Peterborough United
FT
Milton Keynes Dons
0 - 0
Coventry City
FT
Rotherham United
1 - 2
Oxford United
FT
Wycombe Wanderers
1 - 0
Sunderland
England: League Two
FT
Bradford City
2 - 1
Crawley Town
FT
Cambridge United
4 - 0
Exeter City
FT
Colchester United
0 - 1
Morecambe
FT
Crewe Alexandra
3 - 1
Swindon Town
FT
Forest Green
2 - 2
Mansfield Town
FT
Grimsby Town
0 - 4
Leyton Orient
FT
Newport County
2 - 1
Scunthorpe United
FT
Northampton Town
2 - 0
Salford City
FT
Oldham Athletic
0 - 1
Macclesfield Town
FT
Plymouth Argyle
2 - 0
Carlisle United
FT
Port Vale
1 - 1
Stevenage
FT
Walsall
1 - 2
Cheltenham Town
England: National League North
FT
Alfreton Town
2 - 4
Farsley Celtic
FT
Blyth Spartans
2 - 2
Chester City
FT
Gloucester City
1 - 0
Bradford Park Avenue
FT
Telford United
4 - 1
Guiseley
England: National League South
FT
Concord Rangers
0 - 2
Hungerford Town
FT
St Albans
0 - 1
Bath City
FT
Tonbridge Angels
1 - 2
Chelmsford City
England: Northern Premier League
FT
Ashton United
3 - 1
Gainsborough
FT
Atherton Collieries Afc
2 - 3
United Of Manchester
FT
Bamber Bridge
1 - 2
Scarborough
FT
Basford United
3 - 1
Stafford Rangers
FT
Buxton
2 - 0
Witton Albion
FT
Hyde
1 - 1
Morpeth Town Afc
FT
Mickleover Sports
1 - 3
Lancaster City
FT
Radcliffe Fc
1 - 0
Matlock Town
FT
South Shields
1 - 1
Grantham Town
FT
Warrington Town
1 - 2
Stalybridge Celtic
England: Southern League Central
FT
Alvechurch
1 - 0
St Ives
FT
Banbury United
3 - 2
Biggleswade Town
FT
Bromsgrove Sporting Fc
1 - 3
Nuneaton
FT
Leiston
3 - 1
Hitchin
FT
Lowestoft Town
0 - 2
Needham Market
FT
Redditch
0 - 1
Barwell
FT
Rushall Olympic
1 - 1
Rushden & Diamonds
England: Southern League South
FT
Beaconsfield
0 - 0
Merthyr Tydfil
FT
Blackfield & Langley
0 - 0
Hartley Wintney
FT
Chesham United
1 - 0
Wimborne Town
FT
Dorchester Town
2 - 0
Yate Town
FT
Farnborough
0 - 1
Gosport Borough
FT
Metropolitan Police
2 - 1
Weston Super Mare
FT
Salisbury City
3 - 1
Harrow Borough
FT
Tiverton
2 - 0
Swindon Supermarine
FT
Truro City
2 - 1
Hendon
FT
Walton Casuals
1 - 5
Taunton Town
England: Isthmian Premier League
FT
Enfield Town
2 - 1
Cheshunt Fc
FT
Folkestone
1 - 2
Bognor Regis
FT
Horsham
4 - 0
Merstham
FT
Leatherhead
2 - 1
Hornchurch
FT
Lewes
2 - 3
Cray Wanderers Fc
FT
Worthing
3 - 0
Brightlingsea Regent
England: Premier League 2 Division 1
FT
Manchester City (U23)
0 - 1
Brighton Hove Albion (U23)
England: Championship
FT
Barnsley
1 - 1
Swansea City
FT
Blackburn Rovers
2 - 2
Huddersfield Town
FT
Brentford
3 - 2
Millwall
FT
Charlton Athletic
3 - 0
Derby County
FT
Hull City
2 - 3
Queens Park Rangers
FT
Leeds United
1 - 0
Birmingham City
FT
Luton Town
3 - 0
Bristol City
FT
Middlesbrough
0 - 1
West Bromwich Albion
FT
Reading
1 - 0
Preston North End
FT
Stoke City
2 - 0
Fulham
Estonia: Meistriliiga
FT
FCI Levadia
2 - 1
Kuressaare
FT
Paide LM
2 - 1
Tallinna Kalev
FT
Trans Narva
5 - 2
Maardu Linnameeskond
Estonia: Esiliiga
FT
Parnu Linnameeskond
3 - 0
Tartu Welco
FT
Rakvere Tarvas
0 - 4
Tallinn Jk Legion
Finland: Veikkausliiga
FT
FC Inter Turku
0 - 2
KuPS Kuopio
FT
HIFK
2 - 0
RoPS
FT
Honka
3 - 0
Mariehamn
FT
Ilves Tampere
2 - 1
HJK Helsinki
FT
KPV
2 - 3
VPS
FT
SJK
0 - 0
Lahti
Finland: Kakkonen Playoffs A
FT
JIPPO
1 - 1
Viikingit
FT
JaPS
1 - 1
MP
Finland: Kakkonen Playoffs B
FT
FC Espoo
3 - 1
Gnistan
Finland: Kakkonen Playoffs C
FT
JBK
1 - 3
SJK Akatemia
Finland: Naisten Liga
FT
ONS (W)
1 - 2
IK Myran (W)
FT
TPS (W)
0 - 1
Ilves Tampere (W)
France: Ligue 1
FT
Angers
0 - 1
Stade Brestois 29
FT
Lyon
0 - 0
Dijon
FT
Metz
1 - 0
Nantes
FT
Nimes
1 - 1
Amiens
FT
Reims
1 - 0
Montpellier
FT
Toulouse
2 - 1
Lille
France: Division 1 Women
FT
Bordeaux (W)
3 - 0
Marseille (W)
FT
Fleury Merogis (W)
1 - 1
Soyaux (W)
FT
Montpellier (W)
3 - 0
Metz (W)
FT
Paris St Germain (W)
2 - 0
Paris FC (W)
FT
Reims (W)
0 - 1
Guingamp (W)
France: Ligue 2
FT
Le Havre
2 - 2
Lorient
Georgia: Erovnuli Liga Umaglesi Liga
FT
Dinamo Tbilisi
0 - 1
Lokomotivi Tbilisi
FT
Torpedo Kutaisi
0 - 2
Saburtalo
Germany: Bundesliga
FT
Augsburg
2 - 2
Bayern Munich
FT
Borussia Dortmund
1 - 0
Borussia Monchengladbach
FT
Fortuna Dusseldorf
1 - 0
Mainz 05
FT
Leipzig
1 - 1
Wolfsburg
FT
Union Berlin
2 - 0
Freiburg
FT
Werder Bremen
1 - 1
Hertha Berlin
Germany: 2. Bundesliga
FT
Jahn Regensburg
1 - 0
Sandhausen
FT
St Pauli
0 - 1
Darmstadt 98
FT
Wehen
0 - 0
Heidenheim
Germany: 3. Liga
FT
1860 Munich
0 - 1
Uerdingen 05
FT
Eintracht Braunschweig
0 - 0
Unterhaching
FT
Ingolstadt 04
1 - 1
Chemnitzer
FT
Magdeburg
0 - 1
Hansa Rostock
FT
Preussen Munster
1 - 1
Sonnenhof Grossaspach
FT
Waldhof Mannheim
0 - 4
Hallescher
Germany: Regional League North
FT
Hannover 96 II
0 - 1
Eintracht Norderstedt
FT
Jeddeloh
1 - 3
Hamburg II
Germany: Regional League Northeast
FT
Altglienicke
4 - 1
Germania Halberstadt
FT
Auerbach
5 - 2
Wacker Nordhausen
FT
Optik Rathenow
2 - 1
BFC Dynamo
FT
Sv Lichtenberg 47
1 - 1
Viktoria Berlin
FT
ZFC Meuselwitz
1 - 4
Berliner AK 07
Germany: Regional League West
FT
Bergisch Gladbach 09
1 - 2
Rot-Weiss Essen
FT
Bonner
1 - 1
Borussia Dortmund II
FT
Borussia Monchengladbach II
4 - 1
Wuppertaler
FT
Fortuna Koln
2 - 0
SF Lotte
FT
Lippstadt 08
2 - 2
Vfb Homberg
FT
Rot-Weiss Oberhausen
1 - 0
Rodinghausen
FT
Schalke 04 II
1 - 2
Tus Haltern
FT
Wattenscheid 09
3 - 0
Fortuna Dusseldorf II
Germany: Regional League Southwest
FT
08 Homburg
4 - 2
Balingen
FT
Aalen
1 - 0
Bayern Alzenau
FT
Bahlinger
3 - 4
Saarbrucken
FT
Elversberg
3 - 1
Astoria Walldorf
FT
Freiburg II
3 - 1
Fc Giessen
FT
Kickers Offenbach
1 - 3
Mainz 05 II
FT
Pirmasens
0 - 0
FSV Frankfurt
FT
Steinbach
1 - 1
RW Koblenz
FT
Ulm 1846
3 - 1
1899 Hoffenheim II
Germany: Regional League Bavaria
FT
1860 Rosenheim
0 - 2
Greuther Furth II
FT
1896 Rain Am Lech
0 - 3
Eichstatt
FT
Garching
0 - 2
Augsburg II
FT
Heimstetten
0 - 3
Bayreuth
FT
Schalding-Heining
0 - 3
Nurnberg II
FT
Viktoria Aschaffenburg
3 - 0
Illertissen
FT
Wacker Burghausen
0 - 2
Aubstadt
Greece: Football League
FT
Kalamata
1 - 0
Ionikos
FT
Olympiakos Volou
1 - 1
Thesprotos
Greece: Division C Group 1
FT
Orfeas Xanthi
0 - 2
Kilkisiakos
Greece: Division C Group 3
FT
Iraklis Larisas
3 - 0
Apo Atalanti
Greece: Super League 1
FT
Olympiakos Piraeus
2 - 1
OFI Crete
FT
Panetolikos
2 - 2
Larisa
Guatemala: Liga Nacional Apertura
FT
Siquinala
1 - 2
Sanarate
Hong Kong: Premier League
FT
Guangzhou R&F (U19)
8 - 0
I-Sky Yuen Long
FT
Wofoo Tai Po
1 - 1
Kitchee
Hungary: NB I
FT
Debrecen
2 - 1
Diosgyori
FT
Ferencvaros
1 - 0
Ujpest
FT
Kaposvar
0 - 2
Kisvarda
FT
Mezokovesd-Zsory
0 - 0
MOL Vidi
FT
Puskas Academy
4 - 2
PAKS
FT
Zalaegerszegi
0 - 1
Budapest Honved
Indonesia: Liga 1
FT
PS TNI
0 - 2
Bhayangkara Surabaya
Israel: Premier League
FT
Hapoel Beer Sheva
2 - 1
Ironi Kiryat Shmona
FT
Hapoel Hadera
1 - 0
Maccabi Netanya
FT
Hapoel Tel Aviv
2 - 1
Hapoel Kfar-Saba
FT
Sektzya Ness Ziona
0 - 4
Beitar Jerusalem
Italy: Serie A
FT
Juventus
2 - 1
Bologna
FT
Lazio
3 - 3
Atalanta
FT
Napoli
2 - 0
Verona
Italy: Serie B
FT
Benevento
1 - 0
Perugia
FT
Juve Stabia
4 - 2
Pordenone
FT
Pescara
1 - 2
Spezia
FT
Unione Venezia
1 - 0
Salernitana
FT
Virtus Entella
1 - 1
Trapani
Italy: Serie C Group A
FT
Arezzo
1 - 1
Alessandria
FT
Pianese
1 - 1
Monza
FT
Pro Patria
1 - 1
Pro Vercelli
Italy: Serie C Group B
FT
Ravenna
1 - 2
Arzignano Valchiampo
FT
Sambenedettese
1 - 2
Virtus Verona
FT
Sudtirol
3 - 0
Gubbio
Italy: Serie C Group C
FT
Picerno
0 - 0
Virtus Francavilla
FT
Viterbese Castrense
6 - 1
Rende
Italy: Serie A Women
FT
AGSM Verona (W)
0 - 4
Res Roma (W)
FT
CF Florentia (W)
3 - 2
Bari Pink (W)
FT
Empoli (W)
4 - 1
Orobica (W)
FT
Milan (W)
2 - 0
Tavagnacco (W)
FT
Sassuolo (W)
1 - 2
Fiorentina (W)
Japan: J1 League
FT
Gamba Osaka
2 - 2
Kawasaki Frontale
FT
Jubilo Iwata
2 - 2
Sagan Tosu
FT
Nagoya Grampus
0 - 2
Vegalta Sendai
FT
Shimizu S Pulse
1 - 2
Sanfrecce Hiroshima
FT
Vissel Kobe
1 - 3
FC Tokyo
FT
Yokohama F Marinos
3 - 1
Shonan Bellmare
Japan: J2 League
FT
Avispa Fukuoka
2 - 1
Albirex Niigata
FT
Kyoto Sanga
3 - 0
Yokohama FC
FT
Omiya Ardija
2 - 3
Tokushima Vortis
FT
Tokyo Verdy
2 - 1
Ventforet Kofu
Japan: Football League Japan 1st Stage
FT
Honda Lock
1 - 0
Nara Club
FT
Suzuka Unlimited Fc
2 - 1
Verspah Oita
Japan: L1 League Women
FT
Iga Kunoichi (W)
3 - 0
Nojima Stella (W)
FT
JEF United Chiba (W)
2 - 0
Nagano Parceiro (W)
Japan: J3 League
FT
Fukushima United
1 - 2
Blaublitz Akita
Kazakhstan: Premier League
FT
Atyrau
0 - 3
Zhetysu
FT
Irtysh Pavlodar
2 - 1
FC Kaysar
Kenya: Division 1
FT
AFC Leopards
1 - 1
Western Stima
FT
Kisumu All Stars
1 - 2
Mathare United
FT
Nzoia Sugar
2 - 1
Sofapaka
FT
Ulinzi Stars
0 - 0
KCB
FT
Wazito
2 - 4
Homeboyz
FT
Zoo Kericho
0 - 0
Posta Rangers
Kosovo: Superliga
FT
Falmurtari
0 - 0
Drenica
Kuwait: Premier League
FT
Al Kuwait
6 - 2
Al Tadhamon
FT
Al Sahel
1 - 1
Al Qadsia
Latvia: Virsliga
FT
Rigas Futbola Skola
2 - 0
BFC Daugava
FT
Ventspils
2 - 1
Riga
Lithuania: A Lyga Division 1
FT
Panevezys
1 - 1
Atlantas
FT
Trakai
0 - 0
Zalgiris Kaunas
FT
Zalgiris Vilnius
3 - 0
Stumbras
Luxembourg: National Division
FT
Differdange 03
1 - 5
Progres Niederkorn
Malaysia: League Cup Semi Final
FT
Johor Darul Takzim
2 - 1
Selangor
FT
Kedah
3 - 3
Pahang
Malta: Premier League
FT
Birkirkara
1 - 3
Gzira United
FT
Sirens
1 - 4
Floriana
Mexico: Liga MX Apertura
FT
Cruz Azul
2 - 3
Monarcas
FT
Puebla
0 - 1
Atlas
FT
Santos Laguna
4 - 1
Club Tijuana
FT
Veracruz
1 - 3
UANL Tigres
Mexico: Ascenso MX Apertura Division 2
FT
Mineros de Zacatecas
2 - 1
Universidad Guadalajara
FT
Venados
2 - 4
Tampico Madero
Moldova: National Division Division 1
FT
Dinamo-Auto Tiraspol
4 - 0
Zimbru Chisinau
FT
Milsami Orhei
1 - 1
Sheriff Tiraspol
Montenegro: Prva CFL
FT
Iskra Danilovgrad
2 - 0
Sutjeska
FT
Kom
2 - 3
Buducnost Podgorica
FT
Mladost Ljeskopolje
1 - 1
Grbalj
FT
Rudar Pljevlja
3 - 1
Mladost Podgorica
FT
Zeta
1 - 1
Petrovac
Netherlands: Eredivisie
FT
AZ Alkmaar
2 - 4
Heerenveen
FT
Twente
0 - 1
Willem II
FT
Utrecht
3 - 0
PSV Eindhoven
FT
VVV Venlo
0 - 4
Vitesse Arnhem
FT
Waalwijk
1 - 2
Ajax
Netherlands: FA Cup 1st Round
FT
Fc S-gravenzande
1 - 3
Stedoco
New Zealand: National Womens League
FT
Canterbury United (W)
1 - 3
Northern Football Fed (W)
FT
Southern United (W)
4 - 2
Capital Football Fed (W)
North Macedonia: Prva MFL
FT
Borec Veles
2 - 1
Shkupi 1927
FT
Makedonija GP
1 - 1
Vardar Skopje
FT
Rabotnicki
1 - 2
Struga
FT
Sileks
3 - 0
Renova
Northern Ireland: NIFL Premiership
FT
Carrick Rangers
1 - 0
Dungannon Swifts
FT
Crusaders
0 - 2
Coleraine
FT
Institute
0 - 3
Cliftonville
FT
Linfield
2 - 1
Ballymena United
FT
Warrenpoint Town
1 - 3
Glenavon
Northern Ireland: NIFL Championship
FT
Ballinamallard United
4 - 2
Harland & Wolff Welders
FT
Ballyclare Comrades
1 - 1
Ards
FT
Dundela
1 - 3
Loughgall
FT
Knockbreda
1 - 3
Queens University
FT
PSNI
1 - 6
Newry City
FT
Portadown
2 - 0
Dergview
Norway: Eliteserien
FT
Kristiansund BK
2 - 2
Rosenborg
FT
Valerenga
0 - 2
Stabaek
Norway: 1. Divisjon
FT
Kongsvinger
2 - 1
Ham-Kam
Norway: 2. Divisjon Group 1
FT
Arendal
1 - 0
Vidar
FT
Byasen
1 - 1
Hodd
FT
Egersund
2 - 3
Stjordals Blink
FT
Fredrikstad
2 - 0
Kvik Halden
FT
Levanger
1 - 1
Bryne
FT
Nardo
0 - 0
Brattvag
FT
Sola
3 - 0
Moss
Norway: 2. Divisjon Group 2
FT
Alta
2 - 3
Grorud
FT
Asane
3 - 0
Mjolner
FT
Asker
2 - 0
Floro
FT
Baerum
1 - 3
Senja
FT
Fram Larvik
1 - 1
Kjelsas
FT
Oppsal
4 - 1
Elverum
FT
Sotra
1 - 2
Odd Ballklubb II
Norway: Toppserien
FT
Avaldsnes (W)
3 - 2
Sandvikens (W)
FT
FL Fart (W)
0 - 1
Valerenga (W)
FT
Roa (W)
1 - 4
Klepp (W)
FT
Stabaek (W)
1 - 0
Lyn (W)
Palestine: Premier League
FT
4 - 1
Al Quwwat A Falistinia
FT
Hilal Al Quds
0 - 0
Jabal Al Mukaber
FT
Shabab Al Amari
2 - 0
Ahli Al Khalil
FT
Shabab Alsamu
1 - 0
Mosaset Al Bireh
FT
Taraji Wadi Al Nes
1 - 0
Thaqafi Tulkarm
Panama: Liga Panamena De Futbol Apertura
FT
San Francisco
2 - 1
Independiente
FT
Sporting San Miguelito
2 - 0
Atletico Chiriqui
FT
Tauro
1 - 0
Plaza Amador
Paraguay: Primera Division Clausura
FT
Club River Plate
0 - 1
Olimpia Asuncion
FT
Libertad
1 - 0
Sol de America
Paraguay: Segunda Division
FT
12 de Octubre
0 - 2
Ovetense
Peru: Primera Division Clausura
FT
Academia Cantolao
1 - 2
Real Garcilaso
FT
Alianza Lima
2 - 2
Carlos Mannucci
FT
Ayacucho
1 - 1
Union Comercio
Philippines: Football League
FT
Green Archers United
1 - 0
Philippine Air Force
FT
Kaya
0 - 3
Ceres
Poland: Ekstraklasa
FT
Jagiellonia
3 - 2
Cracovia Krakow
FT
Korona Kielce
0 - 1
Wisla Plock
FT
Legia Warszawa
2 - 1
Lech Poznan
Poland: I Liga
FT
Olimpia Grudziadz
2 - 2
Radomiak Radom
FT
Podbeskidzie
0 - 2
Jastrzebie
FT
Termalica Nieciecza
2 - 1
Belchatow
FT
Warta Poznan
2 - 3
Zaglebie Sosnowiec
Poland: II Liga
FT
Elana Torun
1 - 1
Stal Stalowa Wola
FT
Garbarnia Krakow
1 - 1
Gryf Wejherowo
FT
Gornik Polkowice
2 - 2
Resovia Rzeszow
FT
Legionovia Legionowo
1 - 1
Bytovia Bytow
FT
SKRA Czestochowa
0 - 2
Olimpia Elblag
FT
Stal Rzeszow
3 - 1
Blekitni Stargard
FT
Widzew Lodz
1 - 1
Katowice
Portugal: FA Cup 3rd Round
FT
Academica
2 - 1
Portimonense
FT
Academico de Viseu
3 - 1
Real
FT
Amora
0 - 1
Sanjoanense
FT
Coimbroes
0 - 5
Porto
FT
Condeixa
0 - 1
Rio Ave
FT
Fabril Barreiro
1 - 3
Moreirense
FT
Farense
5 - 2
Aves
FT
Feirense
3 - 0
Tondela
FT
Leca
1 - 3
Sporting Braga
AET
Louletano
1 - 2
Pacos Ferreira
FT
Penafiel
0 - 2
Gil Vicente
FT
Pevidem Sc
0 - 2
Belenenses
PEN
Sintra Football
4 - 3
Guimaraes
FT
Sporting Espinho
2 - 1
Vilafranquense
Qatar: Stars League
FT
Al Ahli Doha
2 - 2
Al Shahaniya
FT
Al Rayyan
5 - 0
Qatar SC
FT
Al Sailiya
3 - 1
Al Wakrah
Republic of Ireland: Premier Division
FT
Sligo Rovers
1 - 2
Derry City
Romania: Liga I
FT
CFR Cluj
2 - 0
CSU Craiova
Romania: Liga II
FT
Csikszereda Miercurea Ciuc
1 - 0
Rapid Bucuresti
FT
Dunarea Calarasi
3 - 2
Voint Turnu Magurele
FT
Gloria Buzau
0 - 0
Sirineasa
FT
Metaloglobus
1 - 0
Scolar Resita
FT
Petrolul Ploiesti
3 - 0
Concordia
FT
Sportul Snagov
3 - 2
Pandurii Targu Jiu
Romania: Liga III Serie 1
FT
Bucovina Radauti
4 - 1
Focsani
FT
Foresta Suceava
10 - 0
Kosarom Pascani
FT
Husana Husi
0 - 4
Ceahlaul Piatra Neamt
FT
Somuz Falticeni
2 - 1
Botosani II
FT
Sporting Liesti
1 - 3
Stiinta Miroslava
FT
Targu Secuiesc
3 - 4
Otelul Galati
FT
Universitatea Dunarea
0 - 2
Aerostar Bacau
Romania: Liga III Serie 2
FT
Afumati
8 - 1
Agricola Borcea
FT
Axiopolis Cernavoda
1 - 1
Dacia Unirea Braila
FT
Faurei
3 - 2
Viitorul Ianca
FT
Gloria Popesti Leordeni
0 - 1
Metalul Buzau
FT
Mostistea Ulmu
1 - 0
Tunari
FT
Poseidon Mai Limanu
3 - 2
Steaua Bucuresti II
FT
Unirea 2004 Slobozia
4 - 4
Medgidia
Romania: Liga III Serie 3
FT
Cetate Rasnov
1 - 3
Astra Giurgiu II
FT
Sporting Rosiori
1 - 0
Tractorul Cetate
Romania: Liga III Serie 4
FT
Corvinul Hunedoara
3 - 1
Gloria Cermei
FT
Craiova 1948
5 - 0
Crisul Chisineu Cris
FT
Flacara Horezu
1 - 0
Cetate Deva
FT
Gilortul Targu Carbunesti
0 - 0
Progresul Pecica
FT
National Sebis
0 - 2
Ghiroda
FT
Viitorul Daesti
2 - 0
ACS Poli Timisoara
Romania: Liga III Serie 5
FT
ASC Recea
2 - 0
Viitorul Selimbar
FT
Industria Galda
0 - 0
Sanatatea Cluj
FT
Luceafarul Oradea
3 - 0
Odorheiu Secuiesc
FT
Metalurgistul Cugir
3 - 1
Zalau
FT
Minaur Baia Mare
1 - 0
Unirea Alba Iulia
Russia: Football Premier League
FT
Spartak Moscow
0 - 0
Rubin Kazan
FT
Tambov
1 - 2
Ural
FT
Zenit St Petersburg
6 - 1
Rostov
Russia: Football National League
FT
Armavir
0 - 0
Rotor Volgograd
FT
Avangard Kursk
2 - 1
Tekstilshtik Ivanovo
FT
Baltika
1 - 0
Neftekhimik
FT
Chayka
2 - 1
Spartak Moscow (2)
FT
Fakel Voronezh
0 - 4
Shinnik Yaroslavl
FT
Khabarovsk
1 - 1
Tom Tomsk
FT
Luch-Energiya
0 - 1
Enisey
FT
Mordovia Saransk
0 - 3
Krasnodar II
FT
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 0
Khimki
FT
Torpedo Moscow
0 - 1
Chertanovo Moscow
Russia: PFL West
FT
Dolgoprudny
2 - 1
Zenit St Petersburg II
FT
Leningradets
0 - 0
Olimp Khimki
FT
Murom
5 - 1
Luki-Energiya
FT
Torpedo Vladimir
2 - 1
Zvezda St Petersburg
FT
Znamya Truda
2 - 0
Kolomna
Russia: PFL Center
FT
Khimik Nobomoskovsk
4 - 2
Ryazan
FT
Kvant Obninsk
0 - 4
Kaluga
FT
Rotor Volgograd II
0 - 3
Dinamo Bryansk
FT
Sokol Saratov
2 - 1
Salyut Belgorod
FT
Strogino Moscow
0 - 2
Metallurg Lipetsk
FT
Zorky Krasnogorsk
4 - 2
Ararat Moscow
Russia: PFL South
FT
Alania-d Vladikavkaz
3 - 1
Biolog-Novokubansk
FT
Chernomorets Novorossiysk
4 - 0
Urozhay Krasnodar
FT
Krasnodar 3
4 - 2
Druzhba Maykop
FT
Legion
2 - 0
Anzhi
FT
Mashuk KMV
0 - 0
Inter Cherkessk
FT
Spartak Nalchik
0 - 1
SKA Rostov
Saudi Arabia: Pro League
FT
Al Raed
0 - 2
Al Nasr Riyadh
FT
Al Shabab Riyadh
2 - 1
Al Ettifaq
FT
Al Wehda Club
1 - 0
Al Ittihad Jeddah
Saudi Arabia: Division 2 Group B
FT
Al Arabi Al Saudi
2 - 0
Al-anwar
FT
Al Orobah
1 - 1
Al Riyadh
Scotland: Premiership
FT
Celtic
6 - 0
Ross County
FT
Hamilton Academical
1 - 1
Hibernian
FT
Kilmarnock
2 - 1
Livingston
FT
Motherwell
0 - 3
Aberdeen
FT
St Mirren
2 - 0
St Johnstone
Scotland: Championship
FT
Arbroath
1 - 0
Morton
FT
Dundee
1 - 3
Partick
FT
Dunfermline
3 - 2
Ayr United
FT
Inverness CT
2 - 2
Alloa Athletic
FT
Queen of the South
4 - 0
Dundee United
Scotland: League One
FT
Airdrieonians
1 - 3
Montrose
FT
Clyde
2 - 2
Raith Rovers
FT
East Fife
1 - 0
Forfar Athletic
FT
Falkirk
4 - 0
Peterhead
FT
Stranraer
0 - 0
Dumbarton
Scotland: FA Cup 2nd Round
FT
Albion Rovers
1 - 1
Fort William
FT
Annan Athletic
2 - 2
Brechin
FT
Auchinleck Talbot
1 - 0
Cove Rangers
FT
Clachnacuddin
0 - 7
Brora Rangers
FT
Cowdenbeath
1 - 1
Broxburn Athletic
FT
East Kilbride
3 - 1
Gretna
FT
Elgin City
3 - 1
Berwick
FT
Formartine United
2 - 2
Gala Fairydean
FT
Lochee United
1 - 1
BSC Glasgow
FT
Rothes
1 - 3
Inverurie Loco Works
FT
Spartans
0 - 2
Queens Park
FT
Stirling Albion
2 - 0
Strathspey Thistle
Serbia: Prva Liga
FT
Buducnost Dobanovci
1 - 2
Zlatibor
FT
Graficar
1 - 0
Sindjelic Beograd
FT
Radnicki Pirot
3 - 0
Backa
FT
Zemun
0 - 0
Radnicki 1923
Serbia: Superliga
FT
Javor Ivanjica
3 - 2
Backa Topola
FT
Mladost Lucani
1 - 0
Partizan
FT
Proleter Novi Sad
2 - 1
Radnik Surdulica
FT
Radnicki Nis
4 - 1
Napredak
FT
Spartak Subotica
3 - 0
Indjija
FT
Vozdovac
2 - 0
Macva
Singapore: FA Cup Group Stage
FT
Balestier Khalsa
0 - 2
Tampines Rovers
FT
Geylang International
0 - 2
Albirex Niigata (S)
FT
Hougang United
0 - 1
DPMM
FT
Warriors
2 - 2
Home United
Slovakia: Super Liga
FT
FC Nitra
1 - 2
Ruzomberok
FT
MSK Zilina
1 - 1
Zemplin Michalovce
FT
Sered
2 - 1
Spartak Trnava
FT
Slovan Bratislava
2 - 1
Pohronie D. Zdana
Slovenia: Prva Liga
FT
CM Celje
2 - 1
Domzale
FT
Mura
2 - 2
Triglav Kranj
FT
Olimpija Ljubljana
6 - 0
Rudar Velenje
South Africa: National 1st Division
FT
Free State Stars
0 - 0
Cape Umoya United
FT
Moroka Swallows
3 - 2
Ajax Cape Town
FT
Royal Eagles
1 - 2
Uthongathi
FT
Steenberg United
2 - 0
Tshakhuma Madzivhadila
FT
TS Sporting
2 - 0
Jomo Cosmos
FT
University Of Pretoria
2 - 0
Mbombela United
South Africa: League Cup 1st Round
PEN
Cape Town City
2 - 4
Kaizer Chiefs
AET
Golden Arrows
1 - 0
Polokwane City
FT
Orlando Pirates
1 - 0
Stellenbosch
PEN
Supersport United
3 - 2
Baroka
South Korea: K League 2
FT
Ansan Mugunghwa
0 - 1
Daejeon Citizen
FT
Gwangju
4 - 0
Anyang
FT
Jeonnam Dragons
0 - 1
Bucheon 1995
South Korea: K League 1
FT
Sangju Sangmu
2 - 1
Jeju United
FT
Seongnam Ilhwa
0 - 1
Incheon United
FT
Suwon Bluewings
2 - 1
Gyeongnam
Spain: Segunda Division
FT
Alcorcon
2 - 2
Almeria
FT
Elche
0 - 1
Sporting Gijon
FT
Extremadura
0 - 3
Rayo Vallecano
FT
Lugo
3 - 2
Huesca
FT
Ponferradina
1 - 1
Numancia
Spain: Segunda B Group 2
FT
Amorebieta
0 - 1
UD Logrones
FT
Arenas Club
0 - 2
Burgos
FT
Osasuna B
2 - 0
Unionistas de Salamanca
FT
Real Union
0 - 1
Athletic Club B
FT
Valladolid B
1 - 0
Alaves B
Spain: Segunda B Group 3
FT
Levante B
3 - 1
Cornella
FT
Llagostera
1 - 1
Barcelona B
FT
Villarreal B
1 - 3
Lleida Esportiu
Spain: Primera Division Women
FT
Athletic Club (W)
2 - 1
Betis (W)
FT
Granada Tenerife (W)
0 - 0
Real Sociedad (W)
FT
Sporting Huelva (W)
0 - 1
Deportivo La Coruna (W)
Spain: Primera Division
FT
Atletico Madrid
1 - 1
Valencia
FT
Eibar
0 - 3
Barcelona
FT
Getafe
2 - 0
Leganes
FT
Mallorca
1 - 0
Real Madrid
Sweden: Allsvenskan
FT
Helsingborg
0 - 2
Hacken
FT
Ostersunds
2 - 0
Sirius
Sweden: Superettan
FT
Brommapojkarna
2 - 1
Dalkurd
FT
GAIS
0 - 1
Varbergs BoIS
FT
Vasteras
2 - 2
Mjallby
Sweden: Division 1 North
FT
Forward
4 - 2
Gefle
FT
Linkopings
6 - 1
Karlslunds
FT
Sandvikens
1 - 3
Nykoping
FT
Sylvia
2 - 2
Carlstad United
Sweden: Division 1 South
FT
Atvidabergs
0 - 0
Lindome
FT
Ljungskile
2 - 1
Oddevold
FT
Oskarshamns AIK
2 - 1
Torns
FT
Skovde AIK
1 - 2
Utsiktens
FT
Tvaakers
2 - 2
Lunds
Sweden: Damallsvenskan
FT
Eskilstuna United (W)
5 - 0
Kristianstads (W)
FT
Kungsbacka (W)
1 - 5
KIF Orebro DFF (W)
Switzerland: Challenge League
FT
Chiasso
0 - 1
Kriens
FT
Schaffhausen
1 - 1
Grasshopper Club
FT
Stade Lausanne Ouchy
0 - 3
Wil 1900
FT
Winterthur
1 - 0
Vaduz
Switzerland: Super League
FT
Basel 1893
3 - 1
Thun
FT
Young Boys
4 - 1
Neuchatel Xamax
Turkey: Super Lig
FT
Ankaragucu
0 - 0
Besiktas
FT
Antalyaspor
0 - 6
Genclerbirligi
FT
Istanbul Basaksehir
2 - 1
Goztepe
FT
Trabzonspor
4 - 1
Gaziantep BB
Turkey: TFF 1 Lig
FT
Bursaspor
2 - 1
Umraniyespor
FT
Hatayspor
2 - 1
Adana Demirspor
FT
Menemen Belediye
0 - 0
Erzurumspor
Turkey: TFF 2 Lig White Group
FT
Hacettepe
1 - 0
Duzyurtspor
FT
Manisa Buyuksehir
4 - 2
Pendikspor
FT
Sancaktepe Belediye
1 - 0
Sariyer
Turkey: TFF 2 Lig Red Group
FT
Eyupspor
0 - 2
Ankara Demirspor
FT
Tuzlaspor
3 - 2
Bodrumspor
FT
Van Buyuksehir Belediye
0 - 0
Sivas Belediyespor
UAE: Pro League
FT
Al Ain
2 - 1
Hatta
FT
Al Wahda Abu Dhabi
1 - 3
Al Nasr Dubai
FT
Al Wasl
1 - 5
Sharjah FC
FT
Khorfakkan
1 - 3
Al Jazira
FT
Shabab Al-ahli Dubai
2 - 0
Baniyas
USA: MLS Mls P.off 1r
FT
Atlanta United
1 - 0
New England Revolution
AET
Seattle Sounders
4 - 3
Dallas
AET
Toronto FC
5 - 1
DC United
USA: USSF Division II United Soccer League
FT
Carolina Railhawks
1 - 0
Saint Louis
FT
Charleston Battery
5 - 1
Bethlehem Steel
FT
Charlo. Independence
3 - 1
Ottawa Fury
FT
Hartford Athletic
2 - 1
Tampa Bay Rowdies
FT
Loudoun United
7 - 3
New York Red Bulls II
FT
Phoenix Rising
3 - 1
OKC Energy
FT
RGV Toros
2 - 1
Portland Timbers II
FT
Real Monarchs
3 - 0
Sacramento Republic
FT
Tulsa Roughnecks
0 - 3
Reno 1868
Ukraine: Premier League
FT
Karpaty Lviv
0 - 0
Lviv
FT
Zorya Luhansk
2 - 1
Desna Chernihiv
Ukraine: First League
FT
Ahrobiznes Volochysk
2 - 0
Chornomorets Odesa
FT
Balkany Zorya
1 - 1
Kremen Kremenchug
FT
Cherkashchyna-akademiya
0 - 0
Prikarpatye
FT
Hirnyk-Sport
2 - 4
Volyn Lutsk
FT
Metalist 1925 Kharkiv
2 - 1
Obolon-Brovar Kyiv
FT
Mynai
2 - 0
Avanhard Kramatorsk
Uruguay: Primera Division Clausura
FT
Fenix
0 - 2
Plaza Colonia
FT
Nacional de Football
2 - 0
Cerro
FT
Progreso
2 - 1
Danubio
Uruguay: Segunda Division
FT
Albion
0 - 1
Villa Espanola
FT
Atenas
0 - 2
Cerrito
FT
Bella Vista
0 - 2
Atletico Torque
FT
Central Espanol
1 - 0
Villa Teresa
FT
Deportivo Maldonado
3 - 1
Tacuarembo
FT
Sud America
2 - 2
Rentistas
Uzbekistan: Super League
FT
Dinamo Samarqand
1 - 4
Pakhtakor Tashkent
FT
Lokomotiv Tashkent
2 - 0
Buxoro
FT
Nasaf Qarshi
3 - 0
Andijan
FT
Termex Aurkhon
0 - 0
Navbahor Namangan
Venezuela: Primera Division Clausura
FT
Aragua
2 - 2
Deportivo Lara
FT
Monagas
0 - 1
Estudiantes Caracas
Venezuela: Segunda Division Cl2 P.off Qf
FT
Hermanos Colmenarez
1 - 0
FT
UCV
1 - 1
Angostura
FT
Yaracuyanos
3 - 0
Petrolero de Anzoategui
Vietnam: V League 1
FT
Da Nang
0 - 2
Becamex Binh Duong
FT
Hanoi T&t
2 - 2
QNK Quang Nam
FT
Ho Chi Minh City
1 - 2
Hoang Anh Gia Lai
FT
Nam Dinh
2 - 1
Hai Phong
FT
Sanna Khanh Hoa
0 - 0
Sai Gon
FT
Song Lam Nghe An
0 - 0
Than Quang Ninh
FT
Thanh Hoa
1 - 3
Viettel
Wales: Premier League
FT
Airbus UK Broughton
2 - 0
Newtown AFC
FT
Bala Town
1 - 1
Barry Town
FT
Cardiff Metropolitan
0 - 1
Connahs Quay
FT
Penybont
2 - 3
The New Saints
x
Up to £100 in bet credits
Exclusive Promo Code
100BET365
JOIN NOW
Up to £100 in Bet Credits for new customers at bet365. Min deposit £5 and 1x settled bet requirement to release Bet Credits. Min odds, bet and payment method exclusions apply. Returns exclude Bet Credits stake. Time limits and T&C's apply, 18+ begambleaware.org.
DailyResults Archive
< Oct 2019 >
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
EnglandPremier League
ResourcesUseful Links
KEEP IT FUN
GAMBLE RESPONSIBLY
BeGambleAware.org
x
£20 Risk Free First bet
New Customers Only Limited to one per person. If you’ve previously had a Paddy Power account, you will not qualify for the offer. Place your FIRST bet on any Sportsbook market and if it loses we will refund your stake in CASH. Max refund for this offer is  £20. Only deposits made using Cards or Paypal will qualify for this promotion. Paddy's Rewards Club: Get a  £10 free bet when you place 5x bets of  £10+. T&C's apply, 18+ begambleaware.org.
BET HERE
We use cookies to provide statistics that help give you the best experience of our site. By continuing to use the site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more
Got It