Football ResultsSaturday, 21st September 2019

Albania: Superliga
FT
Kukesi
2 - 1
Tirana
FT
Partizani Tirana
1 - 1
Bylis
FT
Skenderbeu Korce
1 - 0
Teuta Durres
Algeria: Ligue 2
FT
Amal Bou Saada
0 - 0
MC Saida
FT
Arzew
2 - 1
USM El Harrach
FT
El Eulma
0 - 0
USM Annaba
FT
JSM Bejaia
1 - 2
JSM Skikda
FT
Olympique Medea
2 - 0
Tadjenant
FT
RC Arbaa
1 - 3
Khroub
FT
RC Relizane
1 - 0
MO Bejaia
FT
WA Tlemcen
2 - 0
ASM Oran
Angola: Division 1
FT
Primeiro de Maio
0 - 1
Wiliete Sc
FT
Progresso Associacao
1 - 2
Sporting de Cabinda
FT
Sagrada Esperanca
1 - 1
Recreativo Do Libolo
Argentina: Primera Nacional
FT
All Boys
2 - 1
Atletico de Rafaela
FT
Almagro
0 - 0
Chacarita Juniors
FT
Atlanta
2 - 1
Guillermo Brown
FT
Ferro Carril Oeste
2 - 1
Nueva Chicago
FT
Temperley
1 - 2
Estudiantes BA
FT
Villa Dalmine
3 - 0
Deportivo Riestra
Argentina: Division 3 Primera B Metropolitana
FT
Flandria
0 - 1
Almirante Brown
FT
Los Andes
0 - 1
Fenix
FT
San Telmo
2 - 1
Sacachispas
Argentina: Superliga
FT
Argentinos Juniors
3 - 1
Central Cordoba
FT
Atletico Tucuman
0 - 1
Independiente
FT
Defensa y Justicia
0 - 1
Huracan
FT
Estudiantes LP
1 - 0
Patronato
FT
San Lorenzo
0 - 2
Boca Juniors
Armenia: Premier League
FT
Alashkert
2 - 0
Gandzasar
FT
Shirak
1 - 0
Ararat-Armenia
FT
Yerevan
0 - 1
Banants Yerevan
Australia: NPL Play-Off Quarter Final
FT
Maitland
3 - 2
Devonport City
FT
Wollongong Wolves
5 - 1
Canberra Olympic
Austria: Bundesliga
FT
Admira Wacker
1 - 1
St Polten
FT
Mattersburg
3 - 3
Sturm Graz
FT
Wattens
0 - 2
Rapid Vienna
Austria: 2.Liga
FT
FAC Team Fur Wien
0 - 3
Dornbirn 1913
FT
Liefering
2 - 2
Wacker Innsbruck
Austria: Regional League East
FT
Leobendorf
2 - 3
Stripfing/Weiden
FT
Wiener Viktoria
5 - 0
Wiener Neustadt
Austria: Regional League Central
FT
Ried II
1 - 2
Kalsdorf
FT
Union Gurten
0 - 1
Allerheiligen
FT
Wolfsberger AC II
1 - 0
ATSV Wolfsberg
Austria: Regional League Salzburg
FT
Sv Kuchl
1 - 1
Seekirchen
FT
USK Anif
0 - 3
SAK 1914
Austria: Regional League Tirol
FT
Kitzbuhel
1 - 4
Telfs
Austria: Regional League Vorarlberg
FT
Bregenz
3 - 0
Wolfurt
FT
Hohenems
3 - 3
Dornbriner
FT
Lauterach
1 - 1
Langenegg
Azerbaijan: Premier League
FT
Sabail
1 - 1
Qabala
FT
Sumqayit
1 - 0
Sabah
Bahrain: Premier League
FT
Al Najma Club
4 - 1
Al Hala
FT
Busaiteen
1 - 1
Manama Club
Belarus: Premier League Division 1
FT
Neman Grodno
1 - 0
Luch Minsk
FT
Shakhter Soligorsk
4 - 0
Vitebsk
FT
Slutsk
1 - 2
Torpedo Zhodino
Belgium: Division 1A
FT
Antwerp
3 - 1
Cercle Brugge
FT
Charleroi
0 - 3
St Truiden
FT
Genk
3 - 1
Oostende
FT
Waasland-Beveren
1 - 1
Mouscron-Peruwelz
Belgium: Division 1B Opening Tournament
FT
Virton
3 - 0
Beershot Wilrijk
FT
Westerlo
1 - 2
Union St Gilloise
Bolivia: LFP Boliviano Clausura
FT
Blooming
1 - 0
San Jose
FT
Club Always Ready
2 - 2
The Strongest
Bolivia: Nacional B Group A
FT
Atletico Palmaflor
2 - 1
Virgen De Chijipata
Bolivia: Nacional B Group B
FT
Deportivo Kivon
0 - 4
Mariscal Sucre
Bolivia: Nacional B Group C
FT
Stormers Sporting Club
3 - 1
Wilstermann Cooperativa
Bosnia and Herzegovina: Premier League
FT
Borac Banja Luka
1 - 1
Siroki Brijeg
FT
Mladost Doboj Kakanj
2 - 0
Sloboda Tuzla
FT
Sloga Simin Han
2 - 1
Sarajevo
FT
Zeljeznicar Sarajevo
1 - 0
Radnik Bijeljina
Brazil: Serie A
FT
Botafogo
1 - 2
Sao Paulo
FT
Corinthians
2 - 1
Bahia
FT
Cruzeiro
1 - 2
Flamengo
Brazil: Serie B
FT
Bragantino
4 - 1
Londrina
FT
Coritiba
0 - 2
CRB
FT
Cuiaba
2 - 0
Oeste
FT
Guarani Campinas
1 - 0
Parana
FT
Sport Recife
0 - 2
America Mineiro
Brazil: Serie C Play-Off Semi-Final
FT
Sampaio Correa
1 - 0
Confianca SE
Bulgaria: First PFL
FT
Botev Vratsa
0 - 0
Dunav Ruse
FT
Slavia Sofia
0 - 2
Levski Sofia
Bulgaria: Second PFL
FT
Botev Galabovo
2 - 1
Strumska Slava
FT
Hebar Pazardzhik
1 - 0
Litex Lovech
FT
Spartak Pleven
2 - 1
Pomorie
FT
Spartak Varna
1 - 0
Montana
Bulgaria: 3rd AFL Northeast 3 AFL
FT
Botev Novi Pazar
0 - 3
Suvorovo
FT
Dobrudzha
5 - 0
FT
Hitrino
3 - 0
FT
Kaliakra
3 - 1
Svetkavitsa
FT
Shumen 1929
0 - 0
Septemvri Tervel
Bulgaria: 3rd AFL Southeast 3 AFL
FT
Atletik Kuklen
1 - 2
Dimitrovgrad
FT
Borislav Parvomay
3 - 1
Rodopa Smolyan
FT
Gigant Saedinenie
1 - 0
Maritsa Plovdiv
FT
Levski Karlovo
1 - 2
Karnobat
FT
Rozova Dolina
2 - 1
Chernomorets Burgas
FT
Sozopol
0 - 0
Minyor Radnevo
FT
Uragan Boyadzhik
1 - 0
Svilengrad 1921
FT
Zagorets Nova Zagora
4 - 0
Nesebar
Bulgaria: 3rd AFL
FT
2 - 0
Bansko
FT
Balkan Botevgrad
1 - 1
Pirin Razlog
FT
Belasitsa Petrich
1 - 0
FT
Minyor Pernik
7 - 1
Marek
FT
Nadezhda Dobroslavtsi
2 - 4
Sportist Svoge
FT
Oborishte
0 - 1
Vihren
FT
Septemvri Simitli
1 - 0
Chavdar Etropole
FT
Slivnishki Geroy
4 - 0
Rilski Sportist
Canada: Canadian Premier League Cpl Fall Season
FT
Edmonton
1 - 3
York 9 Fc
FT
Hfx Wanderers
0 - 0
Valour Fc
China: Super League
FT
Dalian Yifang
2 - 0
Shenzhen
FT
Hebei China Fortune
2 - 1
Tianjin Teda
FT
Shandong Luneng
2 - 2
Shanghai Shenhua
China: League One
FT
Nei Mongol Zhongyou
1 - 1
Meizhou Hakka
FT
Shaanxi Changan Athletic
1 - 0
Guizhou Zhicheng
FT
Sichuan Longfor
0 - 0
Nangong Zhiyun
FT
Xinjiang Tianshan
4 - 3
Shanghai Shenxin
FT
Zhejiang Greentown
2 - 1
Beijin BG
Colombia: Primera A Clausura
FT
Deportivo Pasto
1 - 2
Atletico Nacional Medellin
FT
Independiente Medellin
1 - 2
Millonarios
FT
Patriotas
1 - 0
Huila
FT
Rionegro
1 - 2
Once Caldas
Congo DR: Linafoot
FT
Dauphin Noirs
2 - 0
Lubumbashi Sport
Croatia: Prva HNL
FT
Slaven Belupo
2 - 0
Gorica
FT
Varazdin
1 - 0
Dinamo Zagreb
Croatia: Druga HNL
FT
Cibalia
0 - 4
Hajduk Split II
FT
Hrvatski Dragovoljac
1 - 1
Kustosija
FT
Medjimurje
2 - 1
Dinamo Zagreb II
FT
Orijent Rijeka
1 - 1
Croatia Zmijavci
FT
Sesvete
0 - 1
Sibenik
FT
Solin
1 - 0
Bijelo Brdo
Cyprus: Division 2 Phase 1
FT
Akritas Chlorakas
2 - 2
Ermis
FT
Asil Lisis
2 - 1
Omonia Psevda
FT
Karmiotissa Polemidion
2 - 0
Alki Oroklinis
FT
Omonia Aradippou
1 - 2
Ayias Napas
FT
Xylotympou 2006
3 - 1
Digenis Akritas Morphou
FT
Zakakiou
0 - 1
Othellos Athienou
Cyprus: Division 3
FT
Ahironas Liopetriou
1 - 1
PAEEK
FT
Amathus Agiou Tichona
3 - 3
Elia Lythrodonta
FT
Apona Anayias
0 - 1
Kourris Erimis
FT
Chalkanoras Idaliou
2 - 1
Ethnikos Assias
FT
Ormidias
0 - 1
Elpida Astromeriti
FT
Thoi Lakatamias
1 - 1
MEAP Nisou
Cyprus: Division 1
FT
AEL Limassol
1 - 0
Doxa Katokopias
FT
Omonia Nicosia
1 - 0
Apollon Limassol
Czech Republic: Division 2
FT
Chrudim
1 - 1
Vlasim
FT
Dukla Praha
3 - 2
Usti Nad Labem
FT
Hradec Kralove
1 - 0
Slavoj Vysehrad
FT
Lisen
3 - 0
Prostejov
FT
Trinec
4 - 2
Viktoria Zizkov
FT
Varnsdorf
1 - 2
Pardubice
Czech Republic: Division 1
FT
Ceske Budejovice
0 - 3
Viktoria Plzen
FT
Opava
1 - 1
Slovan Liberec
FT
Pribram
0 - 2
Karvina
FT
Slovacko
1 - 1
Teplice
Denmark: 2. Division Pool 1
FT
Frem
1 - 1
Vanlose
FT
Hillerod Fodbold
3 - 1
HIK Hellerup
FT
Skovshoved
1 - 2
FA 2000
Denmark: 2. Division Pool 2
FT
Middelfart
1 - 1
Brabrand
FT
Naesby
1 - 1
Thisted
FT
VSK Arhus
0 - 3
Sydvest 05
FT
Vejgaard B
0 - 3
Aarhus Fremad
Denmark: Elitedivisionen
FT
Brondby (W)
7 - 1
KoldingQ (W)
FT
Farum (W)
3 - 0
BSF (W)
FT
Odense (W)
5 - 8
Fortuna Hjorring (W)
FT
Thisted (W)
2 - 2
VSK Aarhus (W)
Ecuador: Liga Pro Serie B
FT
LDU Loja
0 - 0
Duros Del Balon
FT
Orense
0 - 0
Alianza Cotopaxi
Ecuador: Liga Pro Serie A
FT
America de Quito
1 - 2
Emelec
FT
Macara
1 - 1
Delfin
FT
Tecnico Universitario
4 - 4
Guayquil City
Egypt: Division 1
FT
Al Assiouty
4 - 0
ENPPI
FT
El Geish
0 - 1
Al Mokawloon
FT
El Gouna
0 - 1
Ismaily
England: Premier League
FT
Burnley
2 - 0
Norwich City
FT
Everton
0 - 2
Sheffield United
FT
Leicester City
2 - 1
Tottenham Hotspur
FT
Manchester City
8 - 0
Watford
FT
Newcastle United
0 - 0
Brighton Hove Albion
England: League One
FT
AFC Wimbledon
1 - 3
Bristol Rovers
FT
Accrington Stanley
1 - 1
Blackpool
FT
Bolton Wanderers
1 - 1
Sunderland
FT
Doncaster Rovers
2 - 0
Peterborough United
FT
Fleetwood Town
2 - 1
Rochdale
FT
Gillingham
0 - 1
Ipswich Town
FT
Lincoln City
0 - 6
Oxford United
FT
Milton Keynes Dons
0 - 1
Southend United
FT
Rotherham United
0 - 0
Shrewsbury Town
FT
Tranmere Rovers
2 - 1
Burton Albion
FT
Wycombe Wanderers
1 - 0
Portsmouth
England: League Two
FT
Bradford City
3 - 1
Carlisle United
FT
Cambridge United
0 - 1
Swindon Town
FT
Colchester United
2 - 1
Leyton Orient
FT
Crewe Alexandra
4 - 1
Salford City
FT
Forest Green
0 - 0
Stevenage
FT
Grimsby Town
1 - 0
Macclesfield Town
FT
Newport County
1 - 1
Exeter City
FT
Northampton Town
2 - 2
Crawley Town
FT
Oldham Athletic
3 - 1
Morecambe
FT
Plymouth Argyle
0 - 2
Cheltenham Town
FT
Port Vale
2 - 2
Mansfield Town
FT
Walsall
1 - 0
Scunthorpe United
England: National League
FT
Aldershot Town
1 - 0
Wrexham
FT
Boreham Wood
4 - 0
Stockport County
FT
Bromley
2 - 1
Notts County
FT
Chorley
1 - 1
Woking
FT
Ebbsfleet United
0 - 3
Barrow
FT
Fylde
3 - 1
Eastleigh
FT
Halifax Town
4 - 2
Barnet
FT
Hartlepool United
0 - 2
Dover Athletic
FT
Maidenhead
1 - 1
Harrogate Town
FT
Solihull Motors
0 - 1
Yeovil Town
FT
Sutton United
4 - 0
Chesterfield
FT
Torquay United
0 - 0
Dagenham & Redbridge
England: Northern Premier League
FT
Atherton Collieries Afc
1 - 3
Mickleover Sports
FT
Grantham Town
1 - 0
Bamber Bridge
FT
South Shields
2 - 0
Basford United
FT
Stalybridge Celtic
1 - 3
Radcliffe Fc
England: Southern League Central
FT
Nuneaton
3 - 2
Alvechurch
England: Southern League South
FT
Yate Town
0 - 2
Walton Casuals
England: Isthmian Premier League
FT
East Thurrock United
2 - 1
Brightlingsea Regent
England: Premier League 2 Division 1
FT
Derby County (U23)
2 - 0
Manchester City (U23)
FT
Southampton (U23)
0 - 2
Chelsea (U23)
England: Championship
FT
Birmingham City
0 - 1
Preston North End
FT
Brentford
0 - 0
Stoke City
FT
Bristol City
0 - 0
Swansea City
FT
Cardiff City
1 - 0
Middlesbrough
FT
Leeds United
1 - 1
Derby County
FT
Luton Town
0 - 3
Hull City
FT
Millwall
1 - 2
Queens Park Rangers
FT
Nottingham Forest
1 - 0
Barnsley
FT
Reading
1 - 2
Blackburn Rovers
FT
Sheffield Wednesday
1 - 1
Fulham
FT
Wigan Athletic
2 - 0
Charlton Athletic
Estonia: Meistriliiga
FT
FCI Levadia
1 - 0
Trans Narva
FT
Kalju Nomme
6 - 0
Tallinna Kalev
FT
Paide LM
4 - 0
Tulevik Viljandi
Faroe Islands: FA Cup Final
FT
Vikingur Gota
1 - 3
Torshavn
Finland: Veikkausliiga
FT
HIFK
2 - 0
SJK
FT
Honka
3 - 1
HJK Helsinki
FT
KPV
4 - 1
RoPS
Finland: Ykkonen
FT
AC Kajaani
1 - 2
Ekranas IF
FT
Jaro
3 - 1
TPV
FT
MuSa
0 - 4
AC Oulu
FT
MyPa
2 - 3
KTP
Finland: Kakkonen Group A
FT
JaPS
2 - 1
Reipas
FT
NJS
1 - 4
MP
FT
Viikingit
1 - 2
Klubi-04
Finland: Kakkonen Group B
FT
FC Espoo
4 - 1
Ilves Tampere II
FT
Gnistan
5 - 1
Jazz
FT
P-IIrot
0 - 1
KaPa
FT
Salpa
1 - 2
GrIFK
FT
Tampere United
1 - 2
EPS
Finland: Kakkonen Group C
FT
Vaajakoski
5 - 0
VIFK
FT
Vps Akatemia
0 - 2
Kajha
Finland: Naisten Liga
FT
JyPK (W)
0 - 1
Honka (W)
FT
KuPS Kuopio (W)
0 - 4
Aland United (W)
FT
ONS (W)
1 - 1
Ilves Tampere (W)
FT
TPS (W)
2 - 0
IK Myran (W)
FT
TiPS (W)
0 - 6
HJK Helsinki (W)
France: Ligue 1
FT
Bordeaux
2 - 2
Stade Brestois 29
FT
Marseille
1 - 1
Montpellier
FT
Metz
1 - 2
Amiens
FT
Nice
2 - 1
Dijon
FT
Nimes
1 - 0
Toulouse
FT
Reims
0 - 0
Monaco
France: Ligue 2
FT
Caen
0 - 2
Lens
Friendly: Friendlies
FT
Melbourne Victory
2 - 0
Perth Glory
FT
Newcastle Jets
0 - 0
Sydney FC
Georgia: Erovnuli Liga Umaglesi Liga
FT
Chikhura Sachkhere
0 - 2
Dinamo Tbilisi
FT
WIT Georgia
0 - 2
Dila Gori
Germany: Bundesliga
FT
Bayer Leverkusen
2 - 0
Union Berlin
FT
Bayern Munich
4 - 0
Koln
FT
Freiburg
1 - 1
Augsburg
FT
Hertha Berlin
2 - 1
Paderborn 07
FT
Werder Bremen
0 - 3
Leipzig
Germany: 2. Bundesliga
FT
Nurnberg
1 - 1
Karlsruher
FT
Sandhausen
1 - 1
Bochum
FT
Stuttgart
2 - 0
Greuther Furth
FT
Wehen
2 - 5
Arminia Bielefeld
Germany: 3. Liga
FT
Chemnitzer
3 - 2
Carl Zeiss Jena
FT
Duisburg
2 - 1
1860 Munich
FT
Hallescher
2 - 2
Preussen Munster
FT
Kaiserslautern
1 - 1
Magdeburg
FT
Unterhaching
2 - 0
Sonnenhof Grossaspach
FT
Viktoria Koln
0 - 0
Eintracht Braunschweig
Germany: Regional League North
FT
Heider Sv
2 - 0
St Pauli II
FT
Jeddeloh
3 - 0
Hannoverscher
Germany: Regional League Northeast
FT
Bischofswerdaer
2 - 0
Sv Lichtenberg 47
FT
Chemie Leipzig
1 - 3
Hertha Berlin II
FT
Viktoria Berlin
0 - 0
Optik Rathenow
Germany: Regional League West
FT
Alemannia Aachen
1 - 1
Rot-Weiss Oberhausen
FT
Borussia Dortmund II
0 - 4
Rodinghausen
FT
SF Lotte
4 - 0
Lippstadt 08
FT
Tus Haltern
0 - 4
Wattenscheid 09
FT
Vfb Homberg
1 - 1
Koln II
Germany: Regional League Southwest
FT
Aalen
1 - 2
Balingen
FT
Bahlinger
0 - 2
FSV Frankfurt
FT
Bayern Alzenau
1 - 1
1899 Hoffenheim II
FT
Elversberg
0 - 2
Steinbach
FT
Fc Giessen
0 - 2
Saarbrucken
FT
Kickers Offenbach
4 - 0
RW Koblenz
Germany: Bundesliga Women
FT
Turbine Potsdam (W)
0 - 3
Wolfsburg (W)
Germany: Regional League Bavaria
FT
1896 Rain Am Lech
1 - 1
Illertissen
FT
Aubstadt
1 - 3
Turkgucu-ataspor Munchen
FT
Eichstatt
1 - 1
1860 Rosenheim
FT
Greuther Furth II
2 - 0
Bayreuth
FT
Heimstetten
1 - 0
Buchbach
FT
Schalding-Heining
0 - 3
Memmingen
FT
Schweinfurt
1 - 0
Augsburg II
FT
Viktoria Aschaffenburg
2 - 0
Garching
Greece: Division C Group 3
FT
Atromitos Palama
2 - 0
Almyros
Greece: Super League 1
FT
Asteras Tripolis
2 - 1
Atromitos Athinon
FT
Panetolikos
0 - 1
AEK Athens
FT
Volos NPS
1 - 0
OFI Crete
Guatemala: Liga Nacional Apertura
FT
CSD Municipal
3 - 2
Siquinala
Hong Kong: Division 1
FT
Hong Kong Fc
1 - 3
Eastern District
Hong Kong: Senior Shield 1st Round
FT
Happy Valley
0 - 1
Sun Pegasus
FT
I-Sky Yuen Long
0 - 3
Lee Man
Iceland: 1. Deild
FT
Grotta
4 - 0
Haukar
FT
Keflavik
1 - 0
Fjolnir
FT
Leiknir Reykjavik
2 - 1
Fram Reykjavik
FT
Thor Akureyri
0 - 0
Magni
FT
Throttur Reykjavik
0 - 0
Alfturelding
FT
Vikingur Olafsvik
4 - 2
Njardvik
Iceland: Urvalsdeild Women
FT
Fylkir (W)
1 - 5
Breidablik (W)
FT
Selfoss (W)
2 - 0
IBV (W)
FT
Stjarnan (W)
3 - 1
KR Reykjavik (W)
FT
Valur Reykjavik (W)
3 - 2
Keflavik (W)
Iran: Azadegan League
FT
Baderan Tehran
2 - 2
Persepolis Pakdasht
FT
Esteghlal Khuzestan
3 - 1
Niroye Zamini
FT
Fajr Sepasi
0 - 0
Arman Gohar
FT
Gostaresh
1 - 0
Qashqai Shiraz
FT
Khousheh Talaei Saveh
2 - 1
Rayka Babol
FT
Mes Kerman
3 - 1
Malavan
FT
Mes Rafsanjan
1 - 0
Elmo Adab
FT
Oxin Alborz
3 - 0
Damash Gilan
FT
Sepidrood Rasht
0 - 0
Aluminium Arak
Israel: Premier League
FT
Ironi Kiryat Shmona
0 - 2
Beitar Jerusalem
FT
Maccabi Netanya
2 - 2
Hapoel Kfar-Saba
FT
Maccabi Tel Aviv
1 - 0
Maccabi Haifa
FT
Sektzya Ness Ziona
0 - 1
Bnei Yehuda Tel Aviv
Italy: Serie A
FT
Juventus
2 - 1
Verona
FT
Milan
0 - 2
Internazionale
FT
Udinese
0 - 1
Brescia
Italy: Serie B
FT
Benevento
1 - 0
Cosenza
FT
Chievo
2 - 2
Pisa
FT
Cremonese
2 - 1
Crotone
FT
Empoli
1 - 0
Cittadella
FT
Juve Stabia
1 - 5
Ascoli
FT
Livorno
2 - 1
Pordenone
FT
Pescara
1 - 1
Virtus Entella
FT
Spezia
2 - 2
Perugia
Italy: Serie C Group A
FT
Pistoiese
1 - 1
Como
FT
Pro Vercelli
1 - 2
Gozzano
Italy: Serie C Group B
FT
Arzignano Valchiampo
0 - 1
Sudtirol
FT
Carpi
2 - 1
Rimini
FT
Cesena
1 - 1
Piacenza
FT
Modena
1 - 1
Feralpisalo
FT
Ravenna
1 - 0
Imolese
Italy: Serie C Group C
FT
Rende
1 - 1
Teramo
Italy: Serie A Women
FT
AGSM Verona (W)
2 - 1
CF Florentia (W)
FT
Empoli (W)
0 - 1
Internazionale (W)
FT
Milan (W)
4 - 1
Orobica (W)
FT
Sassuolo (W)
1 - 3
Juventus (W)
FT
Tavagnacco (W)
1 - 1
Bari Pink (W)
Japan: J2 League
FT
Avispa Fukuoka
1 - 1
Fagiano Okayama Next
FT
V-Varen Nagasaki
1 - 0
Kyoto Sanga
FT
Ventforet Kofu
1 - 1
Albirex Niigata
FT
Zweigen Kanazawa
1 - 0
Renofa Yamaguchi
Japan: Football League Japan 1st Stage
FT
Honda Lock
1 - 3
Honda FC
FT
Yokogawa Musashino
0 - 3
Sony Sendai
Kazakhstan: Premier League
FT
FC Kaysar
0 - 1
Kairat Almaty
FT
Okzhetpes
1 - 0
Irtysh Pavlodar
FT
Taraz
2 - 2
Atyrau
Kenya: Division 1
FT
Kisumu All Stars
0 - 2
Nzoia Sugar
FT
Mathare United
2 - 1
Ulinzi Stars
FT
Wazito
0 - 1
AFC Leopards
Kuwait: Premier League
FT
Al Qadsia
2 - 0
Al Arabi Kuwait City
Latvia: Virsliga
FT
Jelgava
1 - 1
Rigas Futbola Skola
FT
Spartaks
4 - 2
Liepaja
Lebanon: Premier League
FT
SAFA
0 - 0
Al Akhaa Al Ahli
FT
Tadamon Sour
1 - 2
Shabab El-bourj
Lithuania: A Lyga Division 1
FT
Atlantas
3 - 0
Stumbras
FT
Trakai
1 - 1
Zalgiris Vilnius
FT
Zalgiris Kaunas
0 - 2
Suduva Marijampole
Malaysia: League Cup Quarter Final
FT
Terengganu
0 - 1
Johor Darul Takzim
Malta: Premier League
FT
Balzan
0 - 2
Valletta
FT
Hamrun Spartans
4 - 0
Sirens
FT
Hibernians
2 - 1
Senglea Athletic
FT
Sliema Wanderers
1 - 1
Gudja United
Mexico: Liga MX Apertura
FT
Atlas
0 - 1
Toluca
FT
Atletico San Luis
2 - 3
Santos Laguna
FT
Monarcas
1 - 0
Guadalajara Chivas
FT
Monterrey
3 - 2
Puebla
FT
Necaxa
2 - 4
Leon
Mexico: Ascenso MX Apertura Division 2
FT
Tampico Madero
1 - 0
Universidad Guadalajara
FT
Venados
0 - 0
Alebrijes de Oaxaca
FT
Zacatepec 1948
2 - 1
Correcaminos UAT
Moldova: National Division Division 1
FT
Codru
0 - 1
Dinamo-Auto Tiraspol
FT
Speranta
0 - 0
Sheriff Tiraspol
Morocco: Botola Pro
FT
Mouloudia Oujda
2 - 1
FUS Rabat
Morocco: Elite 2
FT
Chabab Raidi Salmi
1 - 0
Maghreb Fes
FT
Ittihad Khemisset
2 - 3
Jeunesse Ben Guerir
FT
KAC Kenitra
0 - 0
Chabab Atlas Khenifra
FT
Kawkab Marrakech
0 - 0
Tihad Casablanca
FT
Racing de Casablanca
2 - 0
AS Sale
FT
Wydad Fes
1 - 0
Olympique Dcheira
Netherlands: Eredivisie
FT
Groningen
2 - 0
PEC Zwolle
FT
Sparta Rotterdam
4 - 0
Waalwijk
FT
Vitesse Arnhem
4 - 2
Fortuna Sittard
FT
Willem II
1 - 0
VVV Venlo
Netherlands: Eerste Divisie
FT
Helmond Sport
0 - 2
Oss
North Macedonia: Prva MFL
FT
Borec Veles
1 - 1
Rabotnicki
North Macedonia: Druga MFL West
FT
Fk Kadino
2 - 1
Ohrid
FT
Korabi
4 - 0
Vellazerimi 77
FT
Labunishta
3 - 2
Drita
FT
Pelister
0 - 0
Gostivar
FT
Vardari Forino
2 - 0
Skopje
North Macedonia: Druga MFL East
FT
Fk Pitu Guli
1 - 2
Kit-Go Pehcevo
FT
Kozuv Gevgelija
1 - 0
Sasa
FT
Osogovo
1 - 0
Pobeda
FT
Plackovica
0 - 1
Belasica
Northern Ireland: NIFL Premiership
FT
Cliftonville
1 - 0
Institute
FT
Coleraine
4 - 2
Crusaders
FT
Glenavon
3 - 1
Ballymena United
FT
Glentoran
2 - 1
Warrenpoint Town
FT
Larne
0 - 0
Dungannon Swifts
Northern Ireland: NIFL Premier Intermediate
FT
Annagh United
6 - 4
Limavady United
FT
Armagh City
3 - 6
Bangor FC
FT
Banbridge Town
1 - 1
Tobermore United
FT
Dollingstown
0 - 1
Newington Youth Club
FT
Lisburn Distillery
2 - 2
Portstewart
Northern Ireland: NIFL Championship
FT
Ballinamallard United
4 - 0
Dundela
FT
Ballyclare Comrades
4 - 0
Knockbreda
FT
Dergview
1 - 2
Portadown
FT
Harland & Wolff Welders
2 - 2
PSNI
FT
Loughgall
0 - 0
Ards
FT
Queens University
1 - 3
Newry City
Norway: Eliteserien
FT
Brann
0 - 0
Haugesund
Norway: 1. Divisjon
FT
Kongsvinger
1 - 2
Ullensacker/Kisa
Norway: 2. Divisjon Group 1
FT
Levanger
2 - 0
Nardo
FT
Vidar
0 - 1
Kvik Halden
Norway: 2. Divisjon Group 2
FT
Baerum
1 - 0
Elverum
FT
Fram Larvik
4 - 0
Oppsal
Norway: Toppserien
FT
Arna-Bjornar (W)
0 - 2
Avaldsnes (W)
FT
FL Fart (W)
1 - 1
Roa (W)
FT
Kolbotn (W)
3 - 2
Stabaek (W)
FT
Lillestrom (W)
2 - 0
Sandvikens (W)
FT
Lyn (W)
2 - 1
Klepp (W)
FT
Valerenga (W)
3 - 1
Trondheims-Orn (W)
Oman: Pro League
FT
Fanja
2 - 1
Al Shabab Seeb
FT
Mirbat
0 - 4
Sohar
FT
Saham
2 - 1
Oman Club
Panama: Liga Panamena De Futbol Apertura
FT
Independiente
2 - 1
Sporting San Miguelito
FT
Plaza Amador
1 - 1
Costa del Este
Paraguay: Primera Division Clausura
FT
Club Guarani
1 - 1
Olimpia Asuncion
FT
Deportivo Santani
1 - 0
Libertad
Paraguay: Segunda Division
FT
12 de Octubre
1 - 0
Fernando de la Mora
FT
3 de Febrero
1 - 2
Sportivo Iteno
FT
Resistencia
3 - 2
Independiente FBC
Peru: Primera Division Clausura
FT
Cesar Vallejo
3 - 1
Deportivo Municipal
FT
Sport Boys
4 - 0
UTC
FT
Union Comercio
5 - 2
Academia Cantolao
Peru: Liga 2
FT
Atletico Grau
6 - 0
Cultural Santa Rosa
FT
Juan Aurich
3 - 1
Deportivo Coopsol
Poland: Ekstraklasa
FT
LKS Lodz
1 - 4
Arka Gdynia
FT
Lechia Gdansk
2 - 0
Korona Kielce
FT
Slask Wroclaw
4 - 4
Zaglebie Lubin
Poland: I Liga
FT
Chojniczanka Chojnice
1 - 3
Radomiak Radom
FT
Chrobry Glogow
3 - 2
Odra Opole
FT
Sandecja Nowy Sacz
1 - 2
Warta Poznan
FT
Stal Mielec
1 - 0
Belchatow
FT
Termalica Nieciecza
0 - 1
Miedz Legnica
FT
Zaglebie Sosnowiec
2 - 4
Jastrzebie
Poland: II Liga
FT
Garbarnia Krakow
1 - 3
Katowice
FT
Gornik Polkowice
3 - 0
Elana Torun
FT
Lech Ii Poznan
1 - 2
Widzew Lodz
FT
Legionovia Legionowo
0 - 1
Stal Stalowa Wola
FT
Olimpia Elblag
2 - 1
Bytovia Bytow
FT
Pogon Siedlce
3 - 2
Blekitni Stargard
FT
SKRA Czestochowa
2 - 1
Znicz Pruszkow
Portugal: Primeira Liga
FT
Belenenses
0 - 2
Rio Ave
FT
Moreirense
1 - 2
Benfica
Portugal: LigaPro
FT
Academico de Viseu
1 - 0
Farense
FT
Chaves
2 - 3
Sporting Covilha
FT
Nacional
2 - 1
Penafiel
FT
UD Oliveirense
0 - 0
Porto B
Qatar: Stars League
FT
Al Rayyan
2 - 0
Al Khor
FT
Al Wakrah
2 - 4
Al Duhail
Republic of Ireland: Division 1
FT
Athlone Town
2 - 2
Galway United
FT
Bray Wanderers
4 - 1
Drogheda United
FT
Cobh Ramblers
1 - 3
Longford Town
FT
Shelbourne
7 - 0
Limerick
FT
Wexford Youths
1 - 2
Cabinteely
Romania: Liga I
FT
Astra Giurgiu
3 - 2
Dinamo Bucuresti
FT
Sepsi OSK
3 - 0
Hermannstadt
FT
Voluntari
1 - 2
Clinceni
Romania: Liga II
FT
Concordia
1 - 1
SCM Pitesti
FT
Juventus Bucuresti
2 - 3
Metaloglobus
FT
Mioveni
1 - 1
Dunarea Calarasi
FT
Pandurii Targu Jiu
2 - 5
UTA Arad
FT
Politehnica Timisoara
0 - 0
Scolar Resita
FT
Sportul Snagov
0 - 1
Csikszereda Miercurea Ciuc
FT
Voint Turnu Magurele
2 - 0
Sirineasa
Romania: Liga III Serie 1
FT
Bucovina Radauti
4 - 0
Sporting Liesti
FT
Ceahlaul Piatra Neamt
0 - 2
Aerostar Bacau
FT
Foresta Suceava
1 - 1
Focsani
FT
Husana Husi
3 - 0
Stiinta Miroslava
FT
Kosarom Pascani
2 - 6
Ozana Targu Neamt
FT
Somuz Falticeni
2 - 2
Targu Secuiesc
FT
Universitatea Dunarea
2 - 4
Botosani II
Romania: Liga III Serie 2
FT
Axiopolis Cernavoda
0 - 1
Unirea 2004 Slobozia
FT
Faurei
1 - 4
Afumati
FT
Gloria Popesti Leordeni
2 - 1
Agricola Borcea
FT
Mostistea Ulmu
3 - 0
Viitorul Ianca
FT
Poseidon Mai Limanu
4 - 1
Dacia Unirea Braila
FT
Recolta Gheorghe
2 - 3
Tunari
Romania: Liga III Serie 3
FT
Cs Blejoi
1 - 0
Progresul Spartac
FT
Vedita Colonesti
2 - 1
Aninoasa
Romania: Liga III Serie 4
FT
Filiasi
1 - 2
Corvinul Hunedoara
FT
Ghiroda
0 - 1
Progresul Pecica
FT
Gilortul Targu Carbunesti
1 - 5
Gloria Cermei
FT
National Sebis
3 - 2
Crisul Chisineu Cris
FT
Viitorul Daesti
2 - 2
Fortuna Becicherecu
Romania: Liga III Serie 5
FT
Minaur Baia Mare
2 - 0
Industria Galda
FT
Unu Fotbal Gloria
1 - 0
Unirea Dej
Russia: Football Premier League
FT
Akhmat Grozny
1 - 1
Krylya Sovetov
FT
Tambov
2 - 1
Rostov
FT
Zenit St Petersburg
5 - 0
Rubin Kazan
Russia: Football National League
FT
Armavir
0 - 0
Luch-Energiya
FT
Baltika
2 - 1
Rotor Volgograd
FT
Chayka
1 - 1
Krasnodar II
FT
Chertanovo Moscow
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
FT
Fakel Voronezh
0 - 3
Khimki
FT
Mordovia Saransk
1 - 0
Tekstilshtik Ivanovo
FT
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 1
Avangard Kursk
FT
Spartak Moscow (2)
0 - 3
Neftekhimik
FT
Torpedo Moscow
2 - 1
Tom Tomsk
Russia: PFL West
FT
Leningradets
1 - 0
Zvezda St Petersburg
FT
Lokomotiv Moscow II
1 - 2
Veles Moscow
FT
Murom
1 - 2
Dolgoprudny
FT
Olimp Khimki
2 - 5
Zenit St Petersburg II
FT
Pskov 747
1 - 0
Kolomna
FT
Znamya Truda
0 - 0
Torpedo Vladimir
Russia: PFL Center
FT
Ararat Moscow
1 - 1
Metallurg Lipetsk
FT
Rotor Volgograd II
0 - 3
Khimik Nobomoskovsk
FT
Salyut Belgorod
1 - 0
Kaluga
FT
Saturn Ramenskoye
0 - 2
Dinamo Bryansk
FT
Sokol Saratov
3 - 0
Khimki II
Russia: PFL South
FT
Alania-d Vladikavkaz
5 - 0
Inter Cherkessk
FT
Anzhi
1 - 0
Biolog-Novokubansk
FT
Chernomorets Novorossiysk
3 - 0
Dinamo Stavropol
FT
Krasnodar 3
0 - 2
Fk Makhachkala
FT
Legion
1 - 0
Druzhba Maykop
FT
SKA Rostov
3 - 0
Urozhay Krasnodar
FT
Spartak Nalchik
3 - 0
Spartak Vladikavkaz
FT
Volgar Astrakhan
1 - 0
Mashuk KMV
Russia: PFL Ural Povolzhye
FT
Akron Togliatti
1 - 0
Ural 2 II
FT
Chelyabinsk
3 - 1
Lada Dimitrovgrad
FT
Nosta
1 - 4
Tyumen
FT
Volga Ulyanovsk
4 - 3
FC UFA II
FT
Zenit-Izhevsk
0 - 1
Zvezda Perm
Saudi Arabia: Pro League
FT
Al Ettifaq
0 - 1
Al Faisaly
FT
Al Fateh
0 - 2
Al Ahli Jeddah
FT
Al Ittihad Jeddah
1 - 3
Al Hilal Saudi
Scotland: Premiership
FT
Livingston
0 - 2
Aberdeen
FT
Motherwell
1 - 2
Ross County
FT
St Mirren
0 - 0
Hamilton Academical
Scotland: Championship
FT
Alloa Athletic
1 - 4
Ayr United
FT
Dundee United
2 - 1
Arbroath
FT
Inverness CT
2 - 0
Queen of the South
FT
Morton
1 - 0
Dundee
FT
Partick
0 - 3
Dunfermline
Scotland: League One
FT
Airdrieonians
0 - 1
Raith Rovers
FT
East Fife
2 - 2
Dumbarton
FT
Forfar Athletic
2 - 0
Montrose
FT
Peterhead
1 - 1
Clyde
FT
Stranraer
0 - 3
Falkirk
Scotland: League Two
FT
Albion Rovers
1 - 3
Edinburgh City
FT
Annan Athletic
0 - 0
Stirling Albion
FT
Elgin City
0 - 2
Cove Rangers
FT
Queens Park
0 - 3
Cowdenbeath
FT
Stenhousemuir
1 - 0
Brechin
Scotland: FA Cup 1st Round
FT
Broxburn Athletic
3 - 2
East Stirlingshire
FT
Buckie Thistle
4 - 1
Civil Service Strollers
FT
Caledonian Braves
3 - 4
Rothes
FT
Cumbernauld Colts
1 - 5
Penicuik Athletic
FT
Dalbeattie Star
1 - 3
Gala Fairydean
FT
Edinburgh University
1 - 3
Lochee United
FT
Forres Mechanics
1 - 4
Banks O'Dee
FT
Fort William
5 - 0
Vale of Leithen
FT
Fraserburgh
0 - 1
Bonnyrigg Rose
FT
Gretna
1 - 0
Hill Of Beath Hawthorn
FT
Inverurie Loco Works
3 - 2
Wick Academy
FT
Keith
2 - 3
Stirling University
FT
Linlithgow Rose
1 - 0
Huntly
FT
Nairn County
0 - 0
Clachnacuddin
FT
Spartans
1 - 1
Deveronvale
FT
Strathspey Thistle
2 - 1
Lossiemouth
FT
Turriff United
1 - 5
Formartine United
Serbia: Prva Liga
FT
Backa
0 - 2
Kolubara
FT
Dinamo Vranje
2 - 0
Buducnost Dobanovci
FT
Metalac GM
2 - 0
Zarkovo
FT
Radnicki 1923
0 - 0
Trayal Krusevac
FT
Radnicki Pirot
1 - 1
Novi Pazar
FT
Smederevo
2 - 1
Zemun
Serbia: Superliga
FT
Cukaricki
1 - 0
Mladost Lucani
FT
Indjija
0 - 1
Radnicki Nis
FT
Macva
0 - 1
Proleter Novi Sad
FT
Napredak
1 - 3
Backa Topola
FT
Rad
0 - 1
Radnik Surdulica
FT
Spartak Subotica
1 - 0
Javor Ivanjica
FT
Vojvodina
1 - 2
Vozdovac
Singapore: S League
FT
Home United
3 - 2
Geylang International
Slovakia: Super Liga
FT
Dunajska Streda
0 - 1
Ruzomberok
FT
FC Nitra
0 - 2
Zemplin Michalovce
FT
MSK Zilina
2 - 1
Pohronie D. Zdana
FT
Sered
0 - 0
Vion Zlate Moravce
Slovenia: Prva Liga
FT
Aluminij
3 - 0
Tabor Sezana
South Africa: National 1st Division
FT
Jdr Stars
2 - 0
Cape Umoya United
FT
Royal Eagles
2 - 2
Real Kings
FT
TS Sporting
0 - 2
Mbombela United
South Africa: Premier Soccer League
FT
Bidvest Wits
4 - 3
Orlando Pirates
FT
Chippa United
0 - 0
Bloem Celtic
FT
Mamelodi Sundowns
2 - 1
Maritzburg United
FT
Polokwane City
3 - 1
Supersport United
FT
Stellenbosch
2 - 2
Black Leopards
South Korea: K League 2
FT
Suwon City
2 - 2
Daejeon Citizen
South Korea: K League 1
FT
Jeju United
3 - 0
Seongnam Ilhwa
FT
Pohang Steelers
2 - 1
Seoul
FT
Suwon Bluewings
1 - 1
Sangju Sangmu
Spain: Segunda Division
FT
Albacete
1 - 0
Malaga
FT
Cadiz
0 - 0
Deportivo La Coruna
FT
Rayo Vallecano
1 - 1
Almeria
FT
Zaragoza
0 - 0
Lugo
Spain: Segunda B Group 1
FT
Coruxo
0 - 0
UD Ibiza
FT
Langreo
0 - 0
Getafe B
Spain: Segunda B Group 2
FT
Osasuna B
4 - 2
Real Union
Spain: Segunda B Group 3
FT
Levante B
1 - 0
Llagostera
FT
Villarreal B
0 - 1
Barcelona B
Spain: Segunda B Group 4
FT
Cordoba
1 - 1
Badajoz
FT
UCAM Murcia
2 - 1
Granada B
Spain: Primera Division Women
FT
Barcelona (W)
6 - 1
Atletico Madrid (W)
FT
Madrid CFF (W)
2 - 1
Espanyol (W)
Spain: Primera Division
FT
Atletico Madrid
0 - 0
Celta Vigo
FT
Granada
2 - 0
Barcelona
FT
Levante
0 - 0
Eibar
FT
Villarreal
2 - 0
Valladolid
Sweden: Allsvenskan
FT
Falkenbergs
1 - 0
Ostersunds
FT
IFK Goteborg
2 - 1
Sirius
FT
Kalmar
1 - 1
Hacken
FT
Norrkoping
3 - 0
Orebro
Sweden: Superettan
FT
Dalkurd
2 - 1
Osters
FT
Jonkopings Sodra
0 - 2
Norrby
FT
Varbergs BoIS
5 - 0
Syrianska
Sweden: Division 1 North
FT
Karlstad
1 - 0
Sylvia
FT
Nykoping
3 - 1
Rynninge
Sweden: Division 1 South
FT
Assyriska Turabdin
2 - 1
Utsiktens
FT
Lindome
2 - 0
Ljungskile
FT
Torns
1 - 1
Eskilsminne
FT
Tvaakers
1 - 1
Atvidabergs
Sweden: Damallsvenskan
FT
Djurgarden (W)
1 - 3
Kopparbergs/Goteb (W)
FT
Limhamn Bunkeflo (W)
2 - 2
Kristianstads (W)
Switzerland: Challenge League
FT
Aarau
3 - 1
Schaffhausen
FT
Stade Lausanne Ouchy
3 - 0
Chiasso
FT
Winterthur
0 - 3
Wil 1900
Switzerland: Super League
FT
Neuchatel Xamax
1 - 3
Sion
FT
St Gallen
3 - 1
Servette
Thailand: Premier League
FT
Bangkok United
1 - 1
Chiangrai United
FT
Sukhothai
2 - 3
Muangthong United
FT
Suphanburi
3 - 0
Ratchaburi
Turkey: Super Lig
FT
Fenerbahce
2 - 1
Ankaragucu
FT
Kasimpasa
3 - 0
Antalyaspor
FT
Kayserispor
1 - 1
Denizlispor
Turkey: TFF 1 Lig
FT
Adana Demirspor
4 - 1
Bursaspor
FT
Altay
0 - 0
Keciorengucu
FT
Osmanlispor
2 - 1
Altinordu
FT
Umraniyespor
1 - 1
Boluspor
Turkey: TFF 2 Lig White Group
FT
1922 Konyaspor
1 - 0
Polatli Bugsasspor
FT
Duzyurtspor
3 - 0
Amedspor
FT
Gumushanespor
1 - 1
Pendikspor
FT
Hacettepe
0 - 1
Kirklarelispor
FT
Samsunspor
5 - 0
Tarsus Idman Yurdu
FT
Sancaktepe Belediye
0 - 1
Corum Belediyespor
FT
Sanliurfaspor
0 - 3
Manisa Buyuksehir
FT
Sariyer
1 - 0
Afjet Ayfonspor
FT
Zonguldak Komurspor
1 - 0
Inegolspor
Turkey: TFF 2 Lig Red Group
FT
Bandirmaspor
2 - 0
Bayburt Ozel idare
FT
Bodrumspor
0 - 4
Van Buyuksehir Belediye
FT
Ergene Velimese
1 - 1
Sivas Belediyespor
FT
Kahramanmarasspor
2 - 1
Etimesgut Belediyespor
FT
Kardemir Karabukspor
0 - 1
Eyupspor
FT
Kirsehir Belediyespor
1 - 2
Elazigspor
FT
Nigde Belediyespor
0 - 3
Kastamonuspor
FT
Tuzlaspor
0 - 0
Sakaryaspor
FT
Usakspor
0 - 2
Ankara Demirspor
USA: USSF Division II United Soccer League
FT
Birmingham Legion
1 - 0
Indy Eleven
FT
Charlo. Independence
0 - 3
Swope Park Rangers
FT
Los Angeles Galaxy II
1 - 1
San Antonio
FT
Louisville City
5 - 3
New York Red Bulls II
FT
New Mexico United
1 - 3
Reno 1868
FT
Portland Timbers II
6 - 3
Seattle Sounders II
FT
Tampa Bay Rowdies
6 - 1
Bethlehem Steel
USA: MLS
FT
Atlanta United
3 - 1
San Jose Earthquakes
FT
FC Cincinnati
0 - 0
Chicago Fire
FT
New England Revolution
0 - 0
Real Salt Lake
FT
Vancouver Whitecaps
1 - 1
Columbus Crew
Ukraine: Premier League
FT
Lviv
0 - 1
Olimpik Donetsk
FT
Zorya Luhansk
0 - 0
Illichivets Mariupol
Ukraine: First League
FT
Balkany Zorya
2 - 0
Prikarpatye
FT
Cherkashchyna-akademiya
1 - 2
Hirnyk-Sport
FT
Kremen Kremenchug
2 - 4
Chornomorets Odesa
FT
Metalist 1925 Kharkiv
2 - 0
Volyn Lutsk
FT
Rukh Vynnyky
0 - 1
Obolon-Brovar Kyiv
Uruguay: Primera Division Clausura
FT
Defensor Sporting
1 - 0
Rampla Juniors
FT
Juventud
1 - 1
Penarol
Uruguay: Segunda Division
FT
Rentistas
1 - 0
Deportivo Maldonado
FT
Tacuarembo
1 - 1
Central Espanol
FT
Villa Espanola
0 - 1
Atletico Torque
FT
Villa Teresa
1 - 1
Albion
Uzbekistan: Super League
FT
Metallurg Bekabad
1 - 2
Pakhtakor Tashkent
FT
Sogdiana Jizzakh
0 - 0
Navbahor Namangan
Venezuela: Primera Division Clausura
FT
Carabobo
2 - 1
Aragua
FT
Estudiantes Caracas
1 - 1
Puerto Cabello
FT
Lala
1 - 0
Zamora
FT
Portuguesa FC
0 - 2
Deportivo Tachira
Venezuela: Segunda Division Clausura
FT
1 - 0
ULA FC
FT
Hermanos Colmenarez
2 - 1
Real Frontera
FT
UCV
1 - 1
Angostura
FT
Yaracuyanos
0 - 2
Atletico Furrial
Vietnam: V League 1
FT
Da Nang
1 - 0
Thanh Hoa
FT
Sanna Khanh Hoa
3 - 0
Nam Dinh
Wales: Premier League
FT
Bala Town
1 - 2
Cardiff Metropolitan
FT
Carmarthen Town
2 - 6
The New Saints
FT
Penybont
3 - 1
Airbus UK Broughton
x
Up to £100 in bet credits
Exclusive Promo Code
100BET365
JOIN NOW
Up to £100 in Bet Credits for new customers at bet365. Min deposit £5 and 1x settled bet requirement to release Bet Credits. Min odds, bet and payment method exclusions apply. Returns exclude Bet Credits stake. Time limits and T&C's apply, 18+ begambleaware.org.
DailyResults Archive
< Sep 2019 >
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
EnglandPremier League
ResourcesUseful Links
KEEP IT FUN
GAMBLE RESPONSIBLY
BeGambleAware.org
x
£20 Risk Free First bet
New Customers Only Limited to one per person. If you’ve previously had a Paddy Power account, you will not qualify for the offer. Place your FIRST bet on any Sportsbook market and if it loses we will refund your stake in CASH. Max refund for this offer is  £20. Only deposits made using Cards or Paypal will qualify for this promotion. Paddy's Rewards Club: Get a  £10 free bet when you place 5x bets of  £10+. T&C's apply, 18+ begambleaware.org.
BET HERE
We use cookies to provide statistics that help give you the best experience of our site. By continuing to use the site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more
Got It