Football ResultsSunday, 24th November 2019

AFC: Champions League Final
FT
Urawa Red Diamonds
0 - 2
Al Hilal Saudi
Albania: Superliga
FT
Vllaznia
0 - 0
Teuta Durres
Algeria: Ligue 1
FT
Hussein Dey
0 - 0
MC Oran
Angola: Division 1
FT
Academica do Lobito
0 - 0
Onze Bravos
FT
Desportivo Huila
3 - 2
Santa Rita de Cassia
FT
Progresso Associacao
1 - 0
Recreativo Caala
FT
Sagrada Esperanca
2 - 0
Ferrovia Huambo
FT
Wiliete Sc
1 - 0
4 de Abril do Cuando Cubango
Argentina: Primera Nacional
FT
Belgrano Cordoba
1 - 1
Racing Club
FT
Ferro Carril Oeste
1 - 0
Deportivo Moron
FT
Guillermo Brown
0 - 0
San Martin de San Juan
FT
Independiente Rivadavia
4 - 1
Platense
FT
San Martin Tucuman
1 - 1
Instituto Cordoba
FT
Villa Dalmine
0 - 1
Gimnasia Jujuy
Argentina: Division 3 Primera B Metropolitana
FT
Argentino De Quilmes
2 - 1
Sacachispas
FT
Colegiales
0 - 1
UAI Urquiza
FT
JJ Urquiza
1 - 1
Los Andes
Argentina: Division 3 Torneo Federal A Group Stage
FT
Atletico Camioneros
1 - 1
Ferro Carril Oeste
FT
Banfield
1 - 0
Temperley
FT
Boca Unidos
2 - 1
Atletico Guemes
FT
Circulo Deportivo
2 - 1
Sportivo Penarol
FT
Crucero del Norte
1 - 2
San Martin Formosa
FT
Defensa y Justicia
1 - 0
Olimpo Bahia Blanca
FT
Desamparados
1 - 1
Deportivo Madryn
FT
Douglas Haig
1 - 1
Def. De Pronunciamento
FT
Juventud Unida Universitario
0 - 1
Sportivo Estudiantes Sl
FT
Quilmes
0 - 0
Central Norte
FT
Sansinena
1 - 1
Huracan Las Heras
FT
Sportivo Belgrano
0 - 1
Juventud Unida
FT
Union Sunchales
0 - 0
Atletico Sarmiento
Argentina: Superliga
FT
Atletico Tucuman
2 - 2
San Lorenzo
FT
Banfield
1 - 0
Velez Sarsfield
FT
Boca Juniors
2 - 0
Union Santa Fe
FT
Gimnasia LP
0 - 1
Arsenal Sarandi
Australia: W League
FT
Canberra United (W)
1 - 2
Melbourne City (W)
Australia: A League
FT
Central Coast Mariners
1 - 0
Western United
Austria: Bundesliga
FT
Admira Wacker
0 - 0
Austria Vienna
FT
Hartberg
2 - 1
SCR Altach
FT
Rapid Vienna
1 - 1
Sturm Graz
Austria: 2.Liga
FT
Ried
4 - 0
Dornbirn 1913
Azerbaijan: Premier League
FT
Neftchi Baku
4 - 1
Qabala
FT
Zira
3 - 1
Inter Baku
Belarus: Premier League Division 1
FT
BATE Borisov
3 - 0
Dinamo Minsk
FT
Dinamo Brest
1 - 0
Vitebsk
FT
Gorodeya
2 - 3
Gomel
FT
Luch Minsk
2 - 1
Torpedo Zhodino
FT
Minsk
1 - 0
Shakhter Soligorsk
FT
Neman Grodno
1 - 1
Energetik-BGU Minsk
FT
Slavia Mozyr
2 - 0
Isloch Minsk
FT
Torpedo Minsk
0 - 3
Slutsk
Belgium: Division 1A
FT
Anderlecht
0 - 0
Kortrijk
FT
Gent
1 - 1
Antwerp
FT
St Truiden
1 - 3
Charleroi
Belgium: Division 1B Closing Tournament
FT
Virton
1 - 1
Roeselare
Bolivia: LFP Boliviano Clausura
FT
Blooming
1 - 1
Royal Pari Sion
FT
Guabira
1 - 5
The Strongest
Bosnia and Herzegovina: Premier League
FT
Zeljeznicar Sarajevo
1 - 2
Siroki Brijeg
Brazil: Serie A
FT
Atletico Mineiro
0 - 1
Atletico Paranaense
FT
Avai
0 - 1
Chapecoense
FT
Botafogo
1 - 0
Corinthians
FT
Ceara
1 - 1
Sao Paulo
FT
Goias
4 - 3
Bahia
FT
Internacional
2 - 2
Fortaleza
FT
Palmeiras
1 - 2
Gremio
FT
Santos
4 - 1
Cruzeiro
Brazil: Serie B
FT
Coritiba
1 - 0
Bragantino
Bulgaria: First PFL
FT
Dunav Ruse
0 - 3
Beroe
FT
Levski Sofia
2 - 0
Tsarsko Selo
Bulgaria: Second PFL
FT
CSKA Sofia
2 - 2
Ludogorets II
FT
Hebar Pazardzhik
1 - 0
Botev Galabovo
FT
Neftochimic Burgas
3 - 3
Lokomotiv Sofia
Bulgaria: 3rd AFL Northeast 3 AFL
FT
3 - 0
Kaliakra
FT
1 - 3
Suvorovo
FT
Benkovski Byala
2 - 2
Shumen 1929
Bulgaria: 3rd AFL Southeast 3 AFL
FT
Haskovo 1957
1 - 0
Levski Karlovo
FT
Rodopa Smolyan
1 - 0
Nesebar
FT
Sokol Markovo
1 - 4
Gigant Saedinenie
Cameroon: Division 1
FT
1 - 0
Panthere
FT
Apejes
0 - 0
Colombe
FT
Bamboutos
0 - 1
Eding Sport
FT
Cotonsport
1 - 0
Union Douala
FT
Dragon de Yaounde
2 - 3
FT
Fovu Club
0 - 2
Cotonsport
FT
Tonnerre Kalara
0 - 0
New Star
FT
UMS de Loum
0 - 1
Canon Yaounde
FT
Young Sports Academy
0 - 0
Fortuna Mfou
Chinese Taipei: Premier League
FT
Fu Jen University
4 - 1
NSTC
FT
Ming Chuan University
1 - 7
Tatung
FT
Taicheng Lions
0 - 2
Taichung Futuro Fc
FT
Tainan City
0 - 1
Taipower
Colombia: Primera A Cl-P.off Gs
FT
Atletico Nacional Medellin
1 - 1
Deportes Tolima
FT
Junior
1 - 0
Cucuta
FT
Santa Fe
1 - 1
Deportivo Cali
Congo DR: Linafoot
FT
Motema Pembe
1 - 1
Vita Club
FT
St Eloi Lupopo
2 - 2
TP Mazembe
Costa Rica: Primera Division Apertura Play Off Semi-Final
FT
CS Herediano
1 - 1
Deportivo Saprissa
Croatia: Prva HNL
FT
Inter Zapresic
1 - 4
Rijeka
FT
NK Osijek
1 - 0
Istra 1961
Croatia: Druga HNL
FT
Bijelo Brdo
1 - 0
Dugopolje
Cyprus: Division 2 Phase 1
FT
Alki Oroklinis
1 - 1
Asil Lisis
Cyprus: Division 1
FT
AEL Limassol
0 - 0
Olympiakos Nicosia
FT
Anorthosis Famagusta
2 - 1
Ethnikos Achnas
Czech Republic: Division 2
FT
Vlasim
2 - 0
Prostejov
Czech Republic: Division 1
FT
Karvina
1 - 1
Viktoria Plzen
FT
Teplice
1 - 1
Banik Ostrava
Denmark: Superligaen
FT
Aalborg
4 - 0
AC Horsens
FT
Aarhus
2 - 1
Brondby
FT
FC Copenhagen
2 - 1
Hobro
FT
Silkeborg
1 - 2
Esbjerg
FT
Sonderjyske
2 - 2
Lyngby
Ecuador: Liga Pro Serie A A P.off Qf
FT
Emelec
1 - 2
Macara
FT
Independiente del Valle
0 - 0
Delfin
FT
LDU Quito
2 - 3
Universidad Catolica
El Salvador: Primera Division Apertura
FT
Aguila
2 - 1
Sonsonate
FT
Alianza
0 - 0
Juventud Independiente
FT
Chalatenango
3 - 0
11 Deportivo
England: Premier League
FT
Sheffield United
3 - 3
Manchester United
England: Womens Super League
FT
Arsenal (W)
1 - 0
Liverpool (W)
FT
Birmingham City (W)
0 - 6
Chelsea (W)
FT
Bristol Academy (W)
0 - 5
Manchester City (W)
FT
Everton (W)
3 - 1
Tottenham Hotspur (W)
FT
Manchester United (W)
4 - 0
Brighton Hove Albion (W)
FT
West Ham United (W)
2 - 3
Reading (W)
England: Championship
FT
Middlesbrough
2 - 2
Hull City
France: Ligue 1
FT
Bordeaux
2 - 1
Monaco
FT
St Etienne
0 - 0
Montpellier
FT
Toulouse
0 - 2
Marseille
France: Division 1 Women
FT
Soyaux (W)
0 - 4
Lyon (W)
Georgia: Erovnuli Liga Umaglesi Liga
FT
Chikhura Sachkhere
1 - 3
Saburtalo
FT
Dila Gori
1 - 2
Dinamo Tbilisi
FT
Dinamo Batumi
2 - 1
Metalurgi Rustavi
FT
Sioni Bolnisi
1 - 2
Lokomotivi Tbilisi
FT
WIT Georgia
0 - 2
Torpedo Kutaisi
Germany: Bundesliga
FT
1899 Hoffenheim
1 - 5
Mainz 05
FT
Augsburg
4 - 0
Hertha Berlin
Germany: 2. Bundesliga
FT
Greuther Furth
0 - 0
Nurnberg
FT
Jahn Regensburg
3 - 1
Heidenheim
FT
Stuttgart
3 - 0
Karlsruher
Germany: 3. Liga
FT
1860 Munich
1 - 1
Bayern Munich II
FT
Kaiserslautern
2 - 0
Hansa Rostock
Germany: Regional League North
FT
Luneburger Hansa
1 - 3
Lubeck
FT
St Pauli II
1 - 1
Werder Bremen II
FT
Wolfsburg II
5 - 0
Oldenburg
Germany: Regional League Northeast
FT
Berliner AK 07
1 - 1
Chemie Leipzig
Germany: Regional League Southwest
FT
Freiburg II
1 - 2
Bahlinger
Germany: Bundesliga Women
FT
Turbine Potsdam (W)
2 - 1
Duisburg (W)
Greece: Super League 2
FT
Apollon Larissa
3 - 1
Ergotelis
FT
Apollon Pontou Kalamaria
1 - 0
Kerkyra
FT
Apollon Smirnis
0 - 0
PAS Giannina
FT
Karaiskakis
0 - 0
Ao Chania Kissamikos
Greece: Football League
FT
Egaleo
0 - 2
Diagoras Rodou
FT
Ialysos
0 - 0
Kavala
FT
Ierapetra
0 - 1
Veria
FT
Kalamata
2 - 2
Aspropirgos
FT
Olympiakos Volou
1 - 1
Ionikos
FT
Triglia Po
0 - 0
Niki Volou
Greece: Division C Group 1
FT
Apollon Paralimniou
3 - 1
Aetos Orfanou
FT
Doxa Kato Kamilas
3 - 1
Kilkisiakos
FT
Iraklis Zygou
0 - 0
Keravnos Pernis
FT
Nestos Chrisoupolis
0 - 5
Panserraikos
FT
Orfeas Xanthi
1 - 2
Aris Avatou
FT
Pandramaikos
1 - 0
Ea Alexandroupolis
Greece: Division C Group 2
FT
Agrotikos Asteras
0 - 2
Makedonikos A.s.
FT
Aris Paleohoriou
0 - 3
Almopos Aridaia
FT
Astrapi Mesopotamias
0 - 7
Posidonas Michanionas
FT
Edessaikos
2 - 0
Megas Alexandros Trikalon
FT
Neos Po N. Kallikratia
3 - 0
Ao Sirina
FT
Niki Agkathias
2 - 0
Pas Florina
FT
Thermaikos Thermis
1 - 1
As Giannitsa
Greece: Division C Group 3
FT
Almyros
1 - 2
Meteora As
FT
Atromitos Palama
1 - 0
Apo Atalanti
FT
Digenis Neohoriou
2 - 1
Karitsas
FT
Economos Tsaritsanis
2 - 0
Ao Potamias
FT
Iraklis Larisas
1 - 0
Dias Chiou
FT
Pierikos
2 - 0
AO Sellanon
FT
Thiseas Agrias
3 - 0
Diagoras Stefanovikiou
Greece: Division C Group 4
FT
Acheron Kanalakiou
1 - 0
Thinaliakos
FT
Anagennisi Artas
1 - 0
Makedonikos Foufas
FT
Asteras Iteas
0 - 2
Lfekimni
FT
Karagiannion
2 - 0
Apollon Efpaliou
FT
Nafpaktiakos Asteras
2 - 1
Mesologgiou
FT
Prevesa
0 - 0
Ao Anatolis
FT
Souli Paramithias
1 - 0
Tilikratis
Greece: Division C Group 5
FT
Ae Moschatou
1 - 1
Ethnikos Piraeus
FT
Agioi Anargiron
0 - 0
Fostiras
FT
Ermis Korydallou
1 - 2
Agios Ierotheos
FT
Ilisiakos
0 - 0
As Ano Meras
FT
Kallithea
0 - 1
Panthiraikos
FT
Keratsini
1 - 3
Kifisia
FT
Thiella
4 - 3
Akratitos
Greece: Division C Group 6
FT
Aek Tripolis
2 - 2
FT
Marko
0 - 0
Korinthos 2006
FT
Nea Artaki
2 - 1
Panarkadikos
FT
PAS Kitheron
1 - 0
Eolikos
FT
Thiella Rafinas
1 - 1
AO Palliniakos
Greece: Division C Group 7
FT
Ermionidas
1 - 1
Pao Vardas
FT
Nafplio 2017
3 - 0
Diagoras Vrahneikon
FT
Olympiakos Zaharos
0 - 1
Asteras Vlahioti
FT
Pangytheatikos
0 - 1
Panargiakos
FT
Paniliakos
1 - 0
Ao Diavolitsiou
FT
Thiella
2 - 0
Ps I Sparti
FT
Zakinthos
1 - 3
Ao Tsivili
Greece: Division C Group 8
FT
Aeek Synka
1 - 1
Rethymniakos
FT
Agios Nikolaos
0 - 1
Giouchtas
FT
Episkopi
2 - 0
Atsalenios
FT
Irodotos
1 - 1
Panakrotiriakos
Greece: Super League 1
FT
AEK Athens
1 - 1
Aris Thessalonikis
FT
Asteras Tripolis
0 - 0
Volos NPS
FT
Atromitos Athinon
2 - 1
OFI Crete
FT
PAOK
1 - 0
Larisa
FT
Panetolikos
0 - 0
Panathinaikos
Guatemala: Liga Nacional Apertura
FT
Coban Imperial
3 - 2
CSD Municipal
FT
Comunicaciones
3 - 3
Guastatoya
FT
Deportivo Mixco
2 - 1
Iztapa
FT
Sanarate
1 - 0
Malacateco
FT
Santa Lucia
2 - 2
Xelaju
FT
Siquinala
2 - 3
Antigua GFC
Honduras: Liga Nacional Ap-P.off Gs
FT
Vida
2 - 1
CD Olimpia
Hong Kong: Premier League
FT
Kitchee
3 - 1
Eastern Salon
FT
Wofoo Tai Po
3 - 2
BC Rangers
Hungary: NB I
FT
Ferencvaros
3 - 2
Zalaegerszegi
Hungary: NB II
FT
Bekescsaba 1912
1 - 1
Gyori Eto
FT
Budaorsi
3 - 1
Kazincbarcika
FT
Csakvar
2 - 4
Vasas
FT
Dorogi
1 - 2
Tiszakecske
FT
Gyirmot
1 - 1
Budafoki LC
FT
Siofok
2 - 0
Vac
FT
Soroksar
1 - 0
Ajka
FT
Szeged 2011
1 - 1
MTK Budapest
FT
Szolnoki Mav
0 - 1
Nyiregyhaza
India: Super League
FT
Delhi Dynamos
0 - 0
Atletico de Kolkata
Indonesia: Liga 1
FT
Persib Bandung
0 - 0
Barito Putera
FT
Persipura Jayapura
0 - 1
Persebaya Surabaya
International Tournaments: Arab Club Champions Cup 2nd Round
FT
Muharraq Club
0 - 1
Al Ittihad Alexandria
Iran: Azadegan League
FT
Baderan Tehran
1 - 2
Oxin Alborz
Iran: Pro League
FT
Saipa
0 - 0
Shahin Bushehr
FT
Zob Ahan
1 - 0
Foolad FC
Italy: Serie A
FT
Bologna
2 - 2
Parma
FT
Roma
3 - 0
Brescia
FT
Sampdoria
2 - 1
Udinese
FT
Sassuolo
1 - 2
Lazio
FT
Verona
1 - 0
Fiorentina
Italy: Serie B
FT
Ascoli
3 - 2
Cosenza
FT
Cittadella
1 - 1
Pisa
FT
Spezia
2 - 0
Frosinone
Italy: Serie C Group A
FT
Monza
2 - 0
Alessandria
FT
Pergolettese
3 - 0
Olbia
FT
Pianese
1 - 4
Como
FT
Pro Patria
1 - 1
Pistoiese
FT
Robur Siena
0 - 1
Pontedera
Italy: Serie C Group B
FT
Cesena
1 - 0
Modena
FT
Fermana
1 - 1
Reggio Audace
FT
Padova
1 - 0
Rimini
FT
Piacenza
0 - 0
Imolese
FT
Ravenna
3 - 3
Gubbio
FT
Sambenedettese
2 - 0
Feralpisalo
FT
Triestina
1 - 0
Sudtirol
FT
Vicenza Virtus
2 - 1
Fano Alma Juventus
FT
Vis Pesaro
2 - 1
Arzignano Valchiampo
Italy: Serie C Group C
FT
Avellino
3 - 1
Rieti
FT
Bari
1 - 1
Teramo
FT
Bisceglie
2 - 2
Paganese
FT
Catania
1 - 1
Casertana
FT
Cavese
1 - 0
Monopoli
FT
Picerno
1 - 1
Sicula Leonzio
FT
Virtus Francavilla
3 - 4
Potenza
Italy: Serie A Women
FT
Empoli (W)
0 - 0
CF Florentia (W)
FT
Res Roma (W)
0 - 4
Juventus (W)
Japan: J2 League
FT
Albirex Niigata
2 - 1
V-Varen Nagasaki
FT
Avispa Fukuoka
2 - 1
Kagoshima United
FT
JEF United Chiba
0 - 1
Tochigi SC
FT
Kashiwa Reysol
13 - 1
Kyoto Sanga
FT
Mito Hollyhock
1 - 0
Fagiano Okayama Next
FT
Montedio Yamagata
1 - 2
Machida Zelvia
FT
Tokushima Vortis
3 - 0
Renofa Yamaguchi
FT
Tokyo Verdy
5 - 1
Gifu
FT
Ventforet Kofu
2 - 0
Ryukyu
FT
Yokohama FC
2 - 0
Ehime
FT
Zweigen Kanazawa
1 - 1
Omiya Ardija
Japan: Football League Japan 1st Stage
FT
Honda Lock
0 - 1
Yokogawa Musashino
FT
Imabari
2 - 2
Honda Lock
FT
Maruyasu Okazaki
4 - 0
Ryutsu Keizai
FT
Matsue City
2 - 2
Reinmeer Aomori
FT
Suzuka Unlimited Fc
0 - 0
Nara Club
FT
Tegavajaro Miyazaki
1 - 2
FC Osaka
FT
Verspah Oita
2 - 1
Sony Sendai
Japan: J3 League
FT
Azul Claro Numazu
3 - 1
Gainare Tottori
FT
Cerezo Osaka (U23)
2 - 0
FC Tokyo (U23)
FT
Fukushima United
1 - 2
Vanraure Hachinohe
FT
Gamba Osaka (U23)
0 - 1
Thespakusatsu Gunma
FT
Giravanz Kitakyushu
4 - 0
Kamatamare Sanuki
FT
Grulla Morioka
1 - 2
Nagano Parceiro
FT
Sagamihara
1 - 0
Roasso Kumamoto
Kenya: Division 1
FT
AFC Leopards
1 - 0
Kisumu All Stars
FT
Chemelil Sugar
1 - 4
Mathare United
FT
Homeboyz
2 - 0
Sony Sugar
FT
Nakumatt
0 - 2
Gor Mahia
FT
Posta Rangers
0 - 1
Tusker
FT
Sofapaka
2 - 1
Zoo Kericho
FT
Ulinzi Stars
1 - 1
Nzoia Sugar
Kosovo: Superliga
FT
Ferizaj
2 - 0
Dukagjini
Luxembourg: National Division
FT
F91 Dudelange
2 - 2
UNA Strassen
FT
Hostert
1 - 1
Fola Esch
FT
Jeunesse Esch
1 - 4
Union Titus Petange
FT
Racing Union Luxembourg
0 - 3
Etzella Ettelbruck
FT
Rodange 91
1 - 1
Mondorf-Les-Bains
FT
Victoria Rosport
2 - 3
Differdange 03
Malta: Premier League
FT
Hibernians
2 - 1
Balzan
FT
Mosta
0 - 4
Valletta
Mexico: Liga MX Apertura
FT
Cruz Azul
3 - 1
Atletico San Luis
FT
Guadalajara Chivas
3 - 1
Veracruz
FT
Monterrey
2 - 0
Atlas
FT
Pachuca
2 - 0
UNAM Pumas
FT
Toluca
2 - 2
Santos Laguna
Mexico: Ascenso MX Apertura 2 Play Off Semi-Final
FT
Alebrijes de Oaxaca
0 - 1
Celaya
Montenegro: Druga CFL
FT
Bokelj
0 - 0
Arsenal Tivat
FT
Decic
2 - 2
Jedinstvo Bijelo Polje
FT
Fk Drezga
3 - 1
Ibar
FT
Lovcen
2 - 1
Otrant Olympic
FT
Mornar
1 - 1
Jezero
Morocco: Botola Pro
FT
FUS Rabat
1 - 1
Renaissance Zemamra
FT
Mouloudia Oujda
0 - 1
Renaissance Berkane
Morocco: Elite 2
FT
Chabab Mohammedia
2 - 2
Jeunesse Ben Guerir
FT
Chabab Raidi Salmi
2 - 1
Wydad Fes
FT
Chabab Rif Hoceima
2 - 2
KAC Kenitra
FT
Kawkab Marrakech
1 - 2
Ittihad Khemisset
FT
Maghreb Fes
1 - 1
Chabab Atlas Khenifra
FT
Sidi Kacem
0 - 0
AS Sale
FT
TAS de Casablanca
1 - 0
Olympique Dcheira
FT
Wydad Temara
0 - 1
Racing de Casablanca
Netherlands: Eredivisie
FT
Groningen
1 - 1
Feyenoord
FT
PSV Eindhoven
2 - 1
Heerenveen
FT
Sparta Rotterdam
2 - 0
Vitesse Arnhem
FT
VVV Venlo
2 - 1
Twente
FT
Waalwijk
1 - 1
Emmen
Netherlands: Eredivisie Women
FT
Heerenveen (W)
0 - 1
Ajax (W)
New Zealand: Premiership
FT
Canterbury United
2 - 2
Hawkes Bay United
FT
Eastern Suburbs
1 - 1
Waitakere United
FT
Tasman United
1 - 0
Team Wellington
New Zealand: National Womens League
FT
Central Football Fed (W)
0 - 4
Northern Football Fed (W)
Nigeria: Premier League
FT
Abia Warriors
1 - 0
MFM
FT
Akwa United
1 - 1
Nasarawa United
FT
Enugu Rangers
0 - 2
Akwa Starlets
FT
Enyimba
2 - 0
Adamawa United
FT
Heartland
1 - 0
Jigawa Stars
FT
Ifeanyi Uba
0 - 0
Lobi Stars
FT
Kada City
1 - 3
Plateau United
FT
Kano Pillars
0 - 0
Wikki Tourists
FT
Katsina United
2 - 0
Sunshine Stars
FT
Warry Wolves
0 - 1
Rivers United
North Macedonia: Prva MFL
FT
Akademija Pandev
1 - 1
Struga
FT
Borec Veles
0 - 0
Sileks
FT
Shkendija
6 - 1
Renova
FT
Vardar Skopje
1 - 1
Shkupi 1927
Norway: Eliteserien
FT
Bodo/Glimt
3 - 0
Kristiansund BK
FT
Odd Ballklubb
3 - 1
Tromso
FT
Ranheim
2 - 1
Lillestrom
FT
Sarpsborg 08
1 - 1
Haugesund
FT
Stabaek
4 - 2
Mjondalen
FT
Stromsgodset
6 - 0
Brann
FT
Valerenga
2 - 4
Molde
FT
Viking
2 - 2
Rosenborg
Norway: 1. Divisjon Relegation Play Off
FT
Asane
2 - 2
Notodden
Norway: Toppserien TS Relegation Play Off
FT
Floya (W)
0 - 5
Lyn (W)
Palestine: Premier League
FT
Shabab Al Amari
1 - 1
Shabab Alsamu
FT
Shabab Al Khalil
0 - 2
Hilal Al Quds
Panama: Liga Panamena De Futbol Apertura Play Off Semi-Final
FT
Tauro
0 - 0
Independiente
Paraguay: Primera Division Clausura
FT
Club Guarani
2 - 1
Deportivo Capiata
FT
Olimpia Asuncion
4 - 2
Cerro Porteno
Peru: Primera Division Clausura
FT
Alianza Universidad
0 - 1
Cesar Vallejo
FT
Carlos Mannucci
2 - 2
Deportivo Municipal
FT
Deportivo Binacional
4 - 1
Sporting Cristal
FT
FBC Melgar
4 - 2
Academia Cantolao
FT
Molinos El Pirata
3 - 1
UTC
FT
Sport Huancayo
0 - 1
Sport Boys
FT
Union Comercio
2 - 3
Alianza Lima
FT
Universidad San Martin
0 - 0
Ayacucho
FT
Universitario
1 - 0
Real Garcilaso
Peru: Liga 2 L2 P.off 2r
FT
Atletico Grau
4 - 1
Juan Aurich
Poland: Ekstraklasa
FT
Jagiellonia
2 - 0
Arka Gdynia
FT
Slask Wroclaw
2 - 1
Wisla Krakow
Poland: I Liga
FT
Stomil Olsztyn
0 - 0
Radomiak Radom
Poland: II Liga
FT
Widzew Lodz
4 - 0
Bytovia Bytow
Portugal: FA Cup 4th Round
FT
Anadia
2 - 1
Beira Mar
FT
Chaves
1 - 0
Belenenses
FT
Moreirense
1 - 3
Mafra
FT
Pacos Ferreira
1 - 0
Sanjoanense
PEN
Pedras Rubras
5 - 6
Canelas 2010
FT
Porto
4 - 0
Vitoria Setubal
FT
Rio Ave
1 - 0
Alverca
FT
Sintra Football
0 - 2
Marinhense
Romania: Liga I
FT
CSU Craiova
3 - 0
Hermannstadt
FT
Clinceni
2 - 2
Dinamo Bucuresti
FT
Gaz Metan Medias
0 - 0
Botosani
Romania: Liga II
FT
UTA Arad
1 - 0
Farul Constanta
Russia: Football Premier League
FT
Arsenal Tula
1 - 2
Krasnodar
FT
CSKA Moscow
1 - 0
Krylya Sovetov
FT
FC UFA
1 - 1
Dinamo St Petersburg
FT
Ural
0 - 0
Spartak Moscow
Saudi Arabia: Pro League
FT
Al Ettifaq
1 - 2
Al Ittihad Jeddah
FT
Al Wehda Club
1 - 0
Al Nasr Riyadh
Scotland: Premiership
FT
Hamilton Academical
1 - 3
Rangers
FT
St Johnstone
1 - 1
Aberdeen
Serbia: Prva Liga
FT
Buducnost Dobanovci
1 - 0
Novi Pazar
FT
Graficar
3 - 1
Smederevo
FT
Metalac GM
0 - 0
Radnicki 1923
FT
Zarkovo
0 - 1
Kabel
Serbia: Superliga
FT
Indjija
0 - 0
Macva
FT
Spartak Subotica
3 - 1
Radnik Surdulica
Slovenia: Prva Liga
FT
Aluminij
0 - 2
Maribor
FT
Tabor Sezana
1 - 1
Mura
South Africa: National 1st Division
FT
Steenberg United
1 - 0
Royal Eagles
South Africa: League Cup Semi Final
FT
Kaizer Chiefs
1 - 2
Maritzburg United
South Korea: K League 1
FT
Incheon United
2 - 0
Sangju Sangmu
FT
Jeju United
2 - 4
Suwon Bluewings
FT
Seongnam Ilhwa
1 - 2
Gyeongnam
Spain: Segunda Division
FT
Albacete
1 - 2
Mirandes
FT
Almeria
2 - 0
Numancia
FT
Cadiz
2 - 1
Lugo
FT
Girona
2 - 0
Fuenlabrada
FT
Las Palmas
3 - 1
Oviedo
FT
Malaga
3 - 3
Elche
Spain: Segunda B Group 1
FT
Atletico Madrid B
2 - 0
Internacional de Madrid
FT
Celta Vigo B
1 - 0
UD Ibiza
FT
Getafe B
1 - 0
Atletico Baleares
FT
Langreo
3 - 0
San Sebastian de los Reyes
FT
Las Palmas B
0 - 0
Rayo Majadahonda
FT
Las Rozas
2 - 5
Racing de Ferrol
FT
Marino de Luanco
1 - 3
Coruxo
FT
Melilla
2 - 0
Sporting Gijon B
FT
Pena Deportiva
1 - 0
Pontevedra
Spain: Segunda B Group 2
FT
Alaves B
1 - 0
Tudelano
FT
Barakaldo
1 - 3
Arenas Club
FT
Burgos
0 - 1
Valladolid B
FT
CD Calahorra
1 - 0
Cultural Leonesa
FT
CD Izarra
0 - 1
Real Union
FT
Guijuelo
2 - 0
Athletic Club B
FT
Haro
1 - 2
Salamanca
Spain: Segunda B Group 3
FT
Badalona
0 - 1
AE Prat
FT
Castellon
0 - 0
Llagostera
FT
Cornella
2 - 0
Fc Andorra
FT
Ebro
1 - 1
Sabadell
FT
Espanyol B
3 - 1
Villarreal B
FT
Gimnastic
2 - 0
Ejea
FT
La Nucia
3 - 0
Hercules
FT
Olot
3 - 0
Levante B
FT
Valencia Mestalla
4 - 1
Orihuela
Spain: Segunda B Group 4
FT
Algeciras
2 - 0
Don Benito
FT
Badajoz
1 - 0
Marbella
FT
Cadiz B
0 - 0
Atletico Sanluqueno
FT
Cordoba
1 - 1
Merida
FT
Murcia
2 - 0
Granada B
FT
San Fernando
0 - 0
UCAM Murcia
FT
Talavera
1 - 0
Villarrobledo
FT
Villarrubia Cf
1 - 2
Cartagena
FT
Yeclano Deportivo
2 - 0
Recreativo Huelva
Spain: Primera Division Women
FT
Barcelona (W)
6 - 1
Deportivo La Coruna (W)
FT
EDF Logrono (W)
3 - 4
Levante (W)
FT
Granada Tenerife (W)
1 - 0
Betis (W)
FT
Rayo Vallecano (W)
1 - 4
Athletic Club (W)
FT
Sevilla (W)
4 - 3
Valencia (W)
Spain: Primera Division
FT
Eibar
0 - 2
Alaves
FT
Espanyol
1 - 1
Getafe
FT
Osasuna
1 - 2
Athletic Club
FT
Valladolid
0 - 1
Sevilla
FT
Villarreal
1 - 3
Celta Vigo
Switzerland: Challenge League
FT
Grasshopper Club
0 - 0
Aarau
FT
Winterthur
0 - 2
Kriens
Switzerland: Super League
FT
Sion
3 - 4
Young Boys
FT
St Gallen
4 - 1
Neuchatel Xamax
FT
Thun
0 - 3
Lugano
Syria: Premier League
FT
Al Wathba
2 - 1
Al Wahda Damascus
Tunisia: Ligue 1
FT
As Soliman
2 - 0
Stade Tunisien
FT
Ben Guerdane
1 - 1
Etoile du Sahel
FT
CA Bizertin
2 - 0
Chebba
FT
JS Kairouanaise
1 - 0
ES Metlaoui
Turkey: Super Lig
FT
Alanyaspor
0 - 1
Goztepe
FT
Kasimpasa
1 - 2
Genclerbirligi
FT
Kayserispor
1 - 4
Sivasspor
FT
Yeni Malatyaspor
0 - 0
Fenerbahce
Turkey: TFF 1 Lig
FT
Akhisar Belediye
2 - 1
Altay
FT
Hatayspor
1 - 0
Istanbulspor
FT
Menemen Belediye
1 - 0
Balikesirspor
FT
Osmanlispor
2 - 3
Adana Demirspor
Turkey: TFF 2 Lig White Group
FT
1922 Konyaspor
1 - 3
Hekimoglu Trabzon
FT
Afjet Ayfonspor
2 - 2
Kirklarelispor
FT
Gumushanespor
2 - 3
Hacettepe
FT
Manisa Buyuksehir
3 - 0
Amedspor
FT
Polatli Bugsasspor
1 - 0
Sancaktepe Belediye
FT
Samsunspor
5 - 0
Sanliurfaspor
FT
Tarsus Idman Yurdu
2 - 1
Inegolspor
Turkey: TFF 2 Lig Red Group
FT
Bodrumspor
1 - 1
Sakaryaspor
FT
Ergene Velimese
2 - 0
Nigde Belediyespor
FT
Kahramanmarasspor
1 - 0
Kardemir Karabukspor
FT
Sivas Belediyespor
0 - 2
Tuzlaspor
FT
Usakspor
1 - 3
Bandirmaspor
FT
Van Buyuksehir Belediye
2 - 0
Bayburt Ozel idare
Ukraine: Premier League
FT
Dynamo Kyiv
3 - 0
Illichivets Mariupol
FT
Karpaty Lviv
1 - 2
Olimpik Donetsk
FT
Kolos Kovalivka
2 - 0
Desna Chernihiv
Ukraine: First League
FT
Hirnyk-Sport
0 - 2
Kremen Kremenchug
FT
Prikarpatye
0 - 1
Rukh Vynnyky
Uzbekistan: Super League
FT
Andijan
0 - 4
Lokomotiv Tashkent
FT
Bunyodkor
2 - 1
Navbahor Namangan
FT
Termex Aurkhon
1 - 0
Sogdiana Jizzakh
Venezuela: Primera Division Clausura Play Off Semi-Final
FT
Deportivo La Guaira
1 - 0
Deportivo Tachira
x
Bet £10 Get £30 in Free Bets
Exclusive Promo Code
P30
JOIN NOW
New customers using Promo Code P30 only, min £10/€10 stake, min odds 1/2, free bets paid as 2 x £15/€15 (30 days expiry), free bet/payment method/player/country restrictions apply. T&C's apply, 18+ begambleaware.org
x
Up to £100 in bet credits
Exclusive Promo Code
100BET365
JOIN NOW
Up to £100 in Bet Credits for new customers at bet365. Min deposit £5 and 1x settled bet requirement to release Bet Credits. Min odds, bet and payment method exclusions apply. Returns exclude Bet Credits stake. Time limits and T&C's apply, 18+ begambleaware.org.
DailyResults Archive
< Nov 2019 >
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
EnglandPremier League
ResourcesUseful Links
KEEP IT FUN
GAMBLE RESPONSIBLY
BeGambleAware.org