RussiaFootball National League Results

Saturday, 12th May 2018
F
Avangard Kursk
2 - 3
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Baltika
3 - 1
Tyumen
F
Enisey
2 - 1
Dinamo St Petersburg
F
Fakel Voronezh
2 - 1
Volgar Astrakhan
F
Kuban
3 - 3
Tom Tomsk
F
Luch-Energiya
2 - 0
Krylya Sovetov
F
Rotor Volgograd
3 - 1
Khimki
F
Spartak Moscow (2)
2 - 1
Sibir
F
Tambov
1 - 1
Orenburg
F
Zenit St Petersburg II
1 - 0
Shinnik Yaroslavl
Sunday, 6th May 2018
F
Dinamo St Petersburg
3 - 1
Baltika
F
Khimki
1 - 3
Fakel Voronezh
F
Krylya Sovetov
1 - 0
Kuban
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 0
Luch-Energiya
F
Shinnik Yaroslavl
2 - 2
Enisey
F
Sibir
0 - 1
Tambov
F
Tom Tomsk
1 - 0
Rotor Volgograd
F
Tyumen
2 - 1
Spartak Moscow (2)
F
Volgar Astrakhan
3 - 2
Zenit St Petersburg II
Saturday, 5th May 2018
F
Avangard Kursk
0 - 2
Orenburg
Wednesday, 2nd May 2018
F
Baltika
0 - 0
Shinnik Yaroslavl
F
Enisey
2 - 1
Volgar Astrakhan
F
Fakel Voronezh
0 - 1
Tom Tomsk
F
Kuban
0 - 0
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Luch-Energiya
2 - 2
Avangard Kursk
F
Orenburg
1 - 0
Sibir
F
Rotor Volgograd
0 - 2
Krylya Sovetov
F
Spartak Moscow (2)
2 - 2
Dinamo St Petersburg
F
Tambov
3 - 1
Tyumen
F
Zenit St Petersburg II
1 - 0
Khimki
Saturday, 28th April 2018
F
Avangard Kursk
0 - 0
Sibir
F
Dinamo St Petersburg
1 - 1
Tambov
F
Khimki
2 - 1
Enisey
F
Krylya Sovetov
2 - 1
Fakel Voronezh
F
Luch-Energiya
2 - 2
Kuban
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 0
Rotor Volgograd
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
Spartak Moscow (2)
F
Tom Tomsk
1 - 2
Zenit St Petersburg II
F
Tyumen
1 - 2
Orenburg
F
Volgar Astrakhan
0 - 1
Baltika
Sunday, 22nd April 2018
F
Kuban
0 - 3
Avangard Kursk
F
Tambov
3 - 1
Shinnik Yaroslavl
Saturday, 21st April 2018
F
Baltika
0 - 0
Khimki
F
Enisey
3 - 2
Tom Tomsk
F
Fakel Voronezh
4 - 1
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Orenburg
4 - 3
Dinamo St Petersburg
F
Rotor Volgograd
4 - 2
Luch-Energiya
F
Sibir
0 - 2
Tyumen
F
Spartak Moscow (2)
2 - 3
Volgar Astrakhan
F
Zenit St Petersburg II
0 - 2
Krylya Sovetov
Monday, 16th April 2018
F
Khimki
1 - 0
Spartak Moscow (2)
Sunday, 15th April 2018
F
Avangard Kursk
0 - 0
Tyumen
F
Dinamo St Petersburg
1 - 1
Sibir
F
Fakel Voronezh
3 - 1
Luch-Energiya
F
Krylya Sovetov
1 - 0
Enisey
F
Kuban
2 - 1
Rotor Volgograd
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
0 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Shinnik Yaroslavl
0 - 0
Orenburg
F
Tom Tomsk
1 - 0
Baltika
F
Volgar Astrakhan
1 - 2
Tambov
Wednesday, 11th April 2018
F
Baltika
1 - 0
Krylya Sovetov
F
Enisey
1 - 0
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Fakel Voronezh
0 - 2
Kuban
F
Orenburg
3 - 0
Volgar Astrakhan
F
Rotor Volgograd
1 - 1
Avangard Kursk
F
Sibir
3 - 0
Shinnik Yaroslavl
F
Spartak Moscow (2)
2 - 1
Tom Tomsk
F
Tambov
2 - 0
Khimki
F
Tyumen
1 - 1
Dinamo St Petersburg
F
Zenit St Petersburg II
1 - 2
Luch-Energiya
Saturday, 7th April 2018
F
Avangard Kursk
0 - 0
Dinamo St Petersburg
F
Khimki
0 - 1
Orenburg
F
Krylya Sovetov
5 - 1
Spartak Moscow (2)
F
Kuban
1 - 0
Zenit St Petersburg II
F
Luch-Energiya
0 - 1
Enisey
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 2
Baltika
F
Rotor Volgograd
0 - 0
Fakel Voronezh
F
Shinnik Yaroslavl
2 - 0
Tyumen
F
Tom Tomsk
0 - 0
Tambov
F
Volgar Astrakhan
0 - 0
Sibir
Sunday, 1st April 2018
F
Spartak Moscow (2)
2 - 2
Olimpiyets Nizhny Novgorod
Saturday, 31st March 2018
F
Dinamo St Petersburg
0 - 0
Shinnik Yaroslavl
F
Enisey
0 - 2
Kuban
F
Fakel Voronezh
0 - 4
Avangard Kursk
F
Luch-Energiya
0 - 0
Baltika
F
Orenburg
3 - 0
Tom Tomsk
F
Sibir
2 - 0
Khimki
F
Tambov
0 - 2
Krylya Sovetov
F
Tyumen
3 - 1
Volgar Astrakhan
F
Zenit St Petersburg II
0 - 1
Rotor Volgograd
Saturday, 24th March 2018
F
Avangard Kursk
1 - 2
Shinnik Yaroslavl
F
Fakel Voronezh
0 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Khimki
1 - 0
Tyumen
F
Krylya Sovetov
0 - 0
Orenburg
F
Kuban
0 - 1
Baltika
F
Luch-Energiya
1 - 1
Spartak Moscow (2)
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 1
Tambov
F
Rotor Volgograd
1 - 0
Enisey
F
Tom Tomsk
1 - 1
Sibir
F
Volgar Astrakhan
0 - 0
Dinamo St Petersburg
Saturday, 17th March 2018
F
Baltika
1 - 0
Rotor Volgograd
F
Enisey
1 - 0
Fakel Voronezh
F
Orenburg
3 - 0
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 1
Volgar Astrakhan
F
Sibir
0 - 1
Krylya Sovetov
F
Spartak Moscow (2)
0 - 0
Kuban
F
Tambov
2 - 1
Luch-Energiya
F
Tyumen
1 - 1
Tom Tomsk
F
Zenit St Petersburg II
0 - 4
Avangard Kursk
Friday, 16th March 2018
F
Dinamo St Petersburg
2 - 1
Khimki
Saturday, 10th March 2018
F
Avangard Kursk
1 - 0
Volgar Astrakhan
F
Fakel Voronezh
0 - 1
Baltika
F
Krylya Sovetov
2 - 0
Tyumen
F
Luch-Energiya
1 - 0
Orenburg
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 1
Sibir
F
Rotor Volgograd
1 - 0
Spartak Moscow (2)
F
Shinnik Yaroslavl
2 - 0
Khimki
F
Tom Tomsk
1 - 0
Dinamo St Petersburg
F
Zenit St Petersburg II
0 - 3
Enisey
Thursday, 8th March 2018
F
Kuban
0 - 0
Tambov
Monday, 5th March 2018
F
Spartak Moscow (2)
0 - 0
Fakel Voronezh
Sunday, 4th March 2018
F
Baltika
0 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Dinamo St Petersburg
1 - 3
Krylya Sovetov
F
Enisey
3 - 0
Avangard Kursk
F
Orenburg
1 - 0
Kuban
F
Rotor Volgograd
1 - 0
Tambov
F
Shinnik Yaroslavl
3 - 3
Tom Tomsk
F
Sibir
2 - 0
Luch-Energiya
F
Tyumen
0 - 0
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Volgar Astrakhan
0 - 2
Khimki
Saturday, 25th November 2017
F
Avangard Kursk
0 - 0
Khimki
F
Enisey
1 - 1
Baltika
F
Fakel Voronezh
1 - 2
Tambov
F
Krylya Sovetov
3 - 3
Shinnik Yaroslavl
F
Kuban
1 - 0
Sibir
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
2 - 2
Dinamo St Petersburg
F
Rotor Volgograd
0 - 2
Orenburg
F
Volgar Astrakhan
2 - 0
Tom Tomsk
Friday, 24th November 2017
F
Zenit St Petersburg II
1 - 1
Spartak Moscow (2)
Wednesday, 22nd November 2017
F
Luch-Energiya
4 - 2
Tyumen
Sunday, 19th November 2017
F
Tambov
3 - 1
Zenit St Petersburg II
Saturday, 18th November 2017
F
Baltika
1 - 0
Avangard Kursk
F
Dinamo St Petersburg
3 - 2
Luch-Energiya
F
Enisey
2 - 1
Spartak Moscow (2)
F
Khimki
3 - 1
Tom Tomsk
F
Kuban
3 - 1
Tyumen
F
Orenburg
5 - 0
Fakel Voronezh
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 2
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Sibir
1 - 0
Rotor Volgograd
F
Volgar Astrakhan
0 - 1
Krylya Sovetov
Sunday, 12th November 2017
F
Avangard Kursk
3 - 3
Tom Tomsk
F
Baltika
6 - 0
Spartak Moscow (2)
F
Enisey
2 - 0
Tambov
F
Fakel Voronezh
0 - 1
Sibir
F
Krylya Sovetov
2 - 0
Khimki
F
Kuban
0 - 1
Dinamo St Petersburg
F
Luch-Energiya
3 - 1
Shinnik Yaroslavl
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
2 - 1
Volgar Astrakhan
F
Rotor Volgograd
1 - 2
Tyumen
F
Zenit St Petersburg II
1 - 2
Orenburg
Wednesday, 8th November 2017
F
Khimki
0 - 2
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Luch-Energiya
0 - 0
Volgar Astrakhan
F
Orenburg
1 - 0
Enisey
F
Rotor Volgograd
0 - 0
Dinamo St Petersburg
F
Shinnik Yaroslavl
0 - 0
Kuban
F
Sibir
3 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Spartak Moscow (2)
0 - 1
Avangard Kursk
F
Tambov
2 - 1
Baltika
F
Tom Tomsk
1 - 0
Krylya Sovetov
F
Tyumen
0 - 0
Fakel Voronezh
Saturday, 4th November 2017
F
Avangard Kursk
2 - 4
Krylya Sovetov
F
Baltika
0 - 1
Orenburg
F
Enisey
0 - 0
Sibir
F
Fakel Voronezh
0 - 0
Dinamo St Petersburg
F
Kuban
1 - 1
Volgar Astrakhan
F
Luch-Energiya
1 - 1
Khimki
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
0 - 0
Tom Tomsk
F
Rotor Volgograd
1 - 1
Shinnik Yaroslavl
F
Spartak Moscow (2)
0 - 3
Tambov
F
Zenit St Petersburg II
1 - 2
Tyumen
Sunday, 29th October 2017
F
Dinamo St Petersburg
3 - 3
Zenit St Petersburg II
F
Krylya Sovetov
1 - 0
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Orenburg
2 - 1
Spartak Moscow (2)
F
Shinnik Yaroslavl
0 - 1
Fakel Voronezh
F
Sibir
3 - 0
Baltika
F
Tambov
0 - 1
Avangard Kursk
F
Tom Tomsk
0 - 0
Luch-Energiya
F
Tyumen
1 - 1
Enisey
F
Volgar Astrakhan
1 - 0
Rotor Volgograd
Saturday, 28th October 2017
F
Khimki
2 - 1
Kuban
Sunday, 22nd October 2017
F
Spartak Moscow (2)
3 - 1
Tyumen
Saturday, 21st October 2017
F
Baltika
3 - 2
Dinamo St Petersburg
F
Enisey
4 - 1
Shinnik Yaroslavl
F
Fakel Voronezh
0 - 1
Khimki
F
Kuban
2 - 1
Krylya Sovetov
F
Luch-Energiya
1 - 2
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Orenburg
1 - 1
Avangard Kursk
F
Rotor Volgograd
2 - 0
Tom Tomsk
F
Tambov
4 - 1
Sibir
F
Zenit St Petersburg II
1 - 2
Volgar Astrakhan
Saturday, 14th October 2017
F
Avangard Kursk
1 - 2
Luch-Energiya
F
Dinamo St Petersburg
2 - 2
Spartak Moscow (2)
F
Khimki
1 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Krylya Sovetov
1 - 1
Rotor Volgograd
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
0 - 3
Kuban
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
Baltika
F
Sibir
0 - 1
Orenburg
F
Tom Tomsk
1 - 0
Fakel Voronezh
F
Tyumen
3 - 1
Tambov
F
Volgar Astrakhan
1 - 2
Enisey
Saturday, 7th October 2017
F
Baltika
2 - 1
Volgar Astrakhan
F
Enisey
4 - 1
Khimki
F
Fakel Voronezh
1 - 0
Krylya Sovetov
F
Kuban
0 - 0
Luch-Energiya
F
Orenburg
3 - 0
Tyumen
F
Rotor Volgograd
1 - 2
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Sibir
0 - 2
Avangard Kursk
F
Spartak Moscow (2)
1 - 2
Shinnik Yaroslavl
F
Tambov
1 - 1
Dinamo St Petersburg
F
Zenit St Petersburg II
2 - 0
Tom Tomsk
Saturday, 30th September 2017
F
Avangard Kursk
0 - 1
Kuban
F
Dinamo St Petersburg
0 - 1
Orenburg
F
Khimki
1 - 0
Baltika
F
Krylya Sovetov
1 - 0
Zenit St Petersburg II
F
Luch-Energiya
1 - 1
Rotor Volgograd
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
2 - 1
Fakel Voronezh
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
Tambov
F
Tom Tomsk
1 - 1
Enisey
F
Tyumen
0 - 0
Sibir
F
Volgar Astrakhan
1 - 3
Spartak Moscow (2)
Sunday, 24th September 2017
F
Baltika
2 - 1
Tom Tomsk
F
Enisey
1 - 0
Krylya Sovetov
F
Luch-Energiya
0 - 0
Fakel Voronezh
F
Orenburg
1 - 0
Shinnik Yaroslavl
F
Rotor Volgograd
2 - 1
Kuban
F
Sibir
1 - 1
Dinamo St Petersburg
F
Spartak Moscow (2)
0 - 1
Khimki
F
Tambov
3 - 1
Volgar Astrakhan
F
Tyumen
4 - 0
Avangard Kursk
F
Zenit St Petersburg II
2 - 1
Olimpiyets Nizhny Novgorod
Saturday, 16th September 2017
F
Avangard Kursk
0 - 0
Rotor Volgograd
F
Dinamo St Petersburg
2 - 0
Tyumen
F
Khimki
1 - 1
Tambov
F
Krylya Sovetov
3 - 0
Baltika
F
Kuban
2 - 2
Fakel Voronezh
F
Luch-Energiya
1 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
0 - 2
Enisey
F
Shinnik Yaroslavl
0 - 1
Sibir
F
Tom Tomsk
1 - 2
Spartak Moscow (2)
F
Volgar Astrakhan
2 - 0
Orenburg
Monday, 11th September 2017
F
Spartak Moscow (2)
0 - 3
Krylya Sovetov
Sunday, 10th September 2017
F
Baltika
0 - 0
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Dinamo St Petersburg
1 - 2
Avangard Kursk
F
Enisey
4 - 0
Luch-Energiya
F
Fakel Voronezh
2 - 0
Rotor Volgograd
F
Orenburg
5 - 2
Khimki
F
Sibir
1 - 1
Volgar Astrakhan
F
Tambov
3 - 1
Tom Tomsk
F
Tyumen
2 - 0
Shinnik Yaroslavl
F
Zenit St Petersburg II
3 - 3
Kuban
Wednesday, 6th September 2017
F
Avangard Kursk
2 - 0
Fakel Voronezh
F
Baltika
2 - 1
Luch-Energiya
F
Khimki
0 - 1
Sibir
F
Krylya Sovetov
1 - 0
Tambov
F
Kuban
1 - 1
Enisey
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 3
Spartak Moscow (2)
F
Rotor Volgograd
4 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 2
Dinamo St Petersburg
F
Tom Tomsk
0 - 0
Orenburg
F
Volgar Astrakhan
1 - 0
Tyumen
Saturday, 2nd September 2017
F
Baltika
5 - 1
Kuban
F
Dinamo St Petersburg
2 - 2
Volgar Astrakhan
F
Enisey
1 - 0
Rotor Volgograd
F
Orenburg
3 - 2
Krylya Sovetov
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
Avangard Kursk
F
Sibir
1 - 0
Tom Tomsk
F
Spartak Moscow (2)
1 - 3
Luch-Energiya
F
Tambov
2 - 1
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Tyumen
2 - 2
Khimki
F
Zenit St Petersburg II
4 - 1
Fakel Voronezh
Sunday, 27th August 2017
F
Avangard Kursk
1 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Fakel Voronezh
1 - 3
Enisey
F
Khimki
0 - 1
Dinamo St Petersburg
F
Krylya Sovetov
3 - 0
Sibir
F
Kuban
2 - 3
Spartak Moscow (2)
F
Luch-Energiya
0 - 0
Tambov
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
0 - 1
Orenburg
F
Rotor Volgograd
0 - 1
Baltika
F
Tom Tomsk
0 - 0
Tyumen
F
Volgar Astrakhan
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
Sunday, 20th August 2017
F
Spartak Moscow (2)
2 - 2
Rotor Volgograd
Saturday, 19th August 2017
F
Baltika
0 - 1
Fakel Voronezh
F
Dinamo St Petersburg
2 - 0
Tom Tomsk
F
Enisey
2 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Khimki
0 - 3
Shinnik Yaroslavl
F
Orenburg
2 - 0
Luch-Energiya
F
Sibir
1 - 1
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Tambov
2 - 1
Kuban
F
Tyumen
0 - 2
Krylya Sovetov
F
Volgar Astrakhan
1 - 1
Avangard Kursk
Monday, 14th August 2017
F
Luch-Energiya
0 - 2
Sibir
Sunday, 13th August 2017
F
Avangard Kursk
0 - 4
Enisey
F
Fakel Voronezh
0 - 3
Spartak Moscow (2)
F
Khimki
0 - 1
Volgar Astrakhan
F
Krylya Sovetov
2 - 0
Dinamo St Petersburg
F
Kuban
4 - 1
Orenburg
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 2
Tyumen
F
Tambov
2 - 1
Rotor Volgograd
F
Tom Tomsk
1 - 3
Shinnik Yaroslavl
F
Zenit St Petersburg II
2 - 0
Baltika
Thursday, 10th August 2017
F
Spartak Moscow (2)
3 - 1
Zenit St Petersburg II
Wednesday, 9th August 2017
F
Baltika
0 - 5
Enisey
F
Dinamo St Petersburg
3 - 1
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Khimki
1 - 1
Avangard Kursk
F
Orenburg
2 - 2
Rotor Volgograd
F
Shinnik Yaroslavl
2 - 3
Krylya Sovetov
F
Sibir
2 - 0
Kuban
F
Tambov
1 - 0
Fakel Voronezh
F
Tom Tomsk
2 - 1
Volgar Astrakhan
F
Tyumen
1 - 2
Luch-Energiya
Saturday, 5th August 2017
F
Avangard Kursk
1 - 1
Baltika
F
Fakel Voronezh
0 - 1
Orenburg
F
Krylya Sovetov
1 - 0
Volgar Astrakhan
F
Luch-Energiya
1 - 2
Dinamo St Petersburg
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
0 - 1
Shinnik Yaroslavl
F
Rotor Volgograd
1 - 2
Sibir
F
Spartak Moscow (2)
1 - 2
Enisey
F
Tom Tomsk
2 - 1
Khimki
F
Tyumen
1 - 1
Kuban
F
Zenit St Petersburg II
0 - 1
Tambov
Tuesday, 1st August 2017
F
Spartak Moscow (2)
0 - 2
Baltika
Sunday, 30th July 2017
F
Dinamo St Petersburg
2 - 2
Kuban
F
Khimki
0 - 2
Krylya Sovetov
F
Orenburg
1 - 0
Zenit St Petersburg II
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 1
Luch-Energiya
F
Sibir
4 - 0
Fakel Voronezh
F
Tambov
5 - 0
Enisey
F
Tom Tomsk
2 - 1
Avangard Kursk
F
Tyumen
1 - 1
Rotor Volgograd
F
Volgar Astrakhan
2 - 1
Olimpiyets Nizhny Novgorod
Wednesday, 26th July 2017
F
Avangard Kursk
1 - 1
Spartak Moscow (2)
F
Baltika
3 - 0
Tambov
F
Dinamo St Petersburg
0 - 3
Rotor Volgograd
F
Enisey
2 - 0
Orenburg
F
Fakel Voronezh
1 - 0
Tyumen
F
Krylya Sovetov
0 - 1
Tom Tomsk
F
Kuban
1 - 0
Shinnik Yaroslavl
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 0
Khimki
F
Volgar Astrakhan
2 - 0
Luch-Energiya
F
Zenit St Petersburg II
2 - 1
Sibir
Saturday, 22nd July 2017
F
Dinamo St Petersburg
2 - 0
Fakel Voronezh
F
Khimki
2 - 0
Luch-Energiya
F
Krylya Sovetov
1 - 0
Avangard Kursk
F
Orenburg
0 - 1
Baltika
F
Shinnik Yaroslavl
3 - 1
Rotor Volgograd
F
Sibir
0 - 1
Enisey
F
Tambov
3 - 0
Spartak Moscow (2)
F
Tom Tomsk
1 - 2
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Tyumen
2 - 2
Zenit St Petersburg II
F
Volgar Astrakhan
3 - 0
Kuban
Sunday, 16th July 2017
F
Zenit St Petersburg II
0 - 1
Dinamo St Petersburg
Saturday, 15th July 2017
F
Avangard Kursk
2 - 1
Tambov
F
Baltika
0 - 0
Sibir
F
Enisey
3 - 1
Tyumen
F
Fakel Voronezh
2 - 2
Shinnik Yaroslavl
F
Kuban
0 - 1
Khimki
F
Luch-Energiya
3 - 0
Tom Tomsk
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
0 - 0
Krylya Sovetov
F
Rotor Volgograd
1 - 2
Volgar Astrakhan
F
Spartak Moscow (2)
1 - 0
Orenburg
Saturday, 8th July 2017
F
Dinamo St Petersburg
2 - 1
Enisey
F
Khimki
3 - 0
Rotor Volgograd
F
Krylya Sovetov
2 - 0
Luch-Energiya
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
2 - 2
Avangard Kursk
F
Orenburg
2 - 1
Tambov
F
Shinnik Yaroslavl
2 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Sibir
1 - 2
Spartak Moscow (2)
F
Tom Tomsk
1 - 4
Kuban
F
Tyumen
1 - 2
Baltika
F
Volgar Astrakhan
0 - 0
Fakel Voronezh