GermanyRegional League North

#
Team
P
GD
Pts
1
34
36
73
4
34
14
61
7
34
1
49
9
34
-4
45
10
34
-6
45
11
34
-8
45
12
34
7
44
13
34
-9
40
15
34
-8
39
16
34
-34
28
17
34
-29
24
18
34
-42
23

Recent Results
Wednesday, 16th May
F
Altona 93
4 - 3
Eutin 08
F
Luneburger Hansa
3 - 0
06 Hildesheim
F
SW Rehden
2 - 2
Eintracht Norderstedt
F
St Pauli II
3 - 2
Jeddeloh
F
Havelse
1 - 1
Weiche Flensburg
F
Lubeck
3 - 2
Wolfsburg II
Sunday, 13th May
F
Hannover 96 II
0 - 1
SW Rehden
F
Hamburg II
4 - 2
Eintracht Braunschweig II
F
Havelse
1 - 3
Oldenburg
F
Luneburger Hansa
0 - 0
Lubeck
F
Eutin 08
2 - 5
Weiche Flensburg
F
Drochtersen/Assel
0 - 1
Germania Egestorf/Langreder
F
Jeddeloh
1 - 1
06 Hildesheim
Saturday, 12th May
F
St Pauli II
2 - 0
Altona 93
Friday, 11th May
F
Wolfsburg II
4 - 1
Eintracht Norderstedt
Wednesday, 9th May
F
Germania Egestorf/Langreder
2 - 0
Hannover 96 II
F
Havelse
2 - 0
Jeddeloh
F
Lubeck
1 - 1
Drochtersen/Assel
F
Weiche Flensburg
1 - 1
SW Rehden
F
Luneburger Hansa
1 - 1
Oldenburg
F
06 Hildesheim
0 - 3
St Pauli II
Tuesday, 8th May
F
Wolfsburg II
4 - 1
Eintracht Braunschweig II
Monday, 7th May
F
Altona 93
1 - 2
Hamburg II
Sunday, 6th May
F
Luneburger Hansa
1 - 0
Havelse
F
Eintracht Norderstedt
0 - 4
Drochtersen/Assel
F
06 Hildesheim
0 - 4
Lubeck
F
Oldenburg
1 - 2
Hannover 96 II
F
Germania Egestorf/Langreder
2 - 1
Jeddeloh
Saturday, 5th May
F
Weiche Flensburg
3 - 1
Wolfsburg II
F
Eintracht Braunschweig II
3 - 0
Eutin 08
F
SW Rehden
1 - 2
St Pauli II
Thursday, 3rd May
F
Oldenburg
3 - 1
Germania Egestorf/Langreder
F
Luneburger Hansa
2 - 1
Drochtersen/Assel
F
Altona 93
2 - 1
Lubeck
Wednesday, 2nd May
F
St Pauli II
0 - 1
Wolfsburg II
F
Jeddeloh
0 - 1
Hamburg II
Tuesday, 1st May
F
Oldenburg
2 - 2
Weiche Flensburg
F
Altona 93
3 - 1
Germania Egestorf/Langreder
F
Hannover 96 II
2 - 0
Eutin 08
F
Luneburger Hansa
2 - 2
SW Rehden
F
06 Hildesheim
1 - 2
Drochtersen/Assel
Monday, 30th April
F
Lubeck
1 - 1
Havelse
Saturday, 28th April
F
Havelse
3 - 1
Wolfsburg II
F
Drochtersen/Assel
0 - 2
Weiche Flensburg
F
06 Hildesheim
3 - 1
Germania Egestorf/Langreder
F
St Pauli II
3 - 1
Oldenburg
F
Jeddeloh
2 - 1
Eintracht Norderstedt
F
Luneburger Hansa
1 - 1
Hannover 96 II
F
Hamburg II
1 - 0
SW Rehden
F
Eutin 08
4 - 1
Altona 93
Thursday, 26th April
F
Lubeck
4 - 2
St Pauli II
Wednesday, 25th April
F
Hannover 96 II
2 - 1
Drochtersen/Assel
Tuesday, 24th April
F
St Pauli II
0 - 2
Germania Egestorf/Langreder
F
Luneburger Hansa
4 - 0
Eintracht Braunschweig II
F
Oldenburg
2 - 3
Lubeck
Sunday, 22nd April
F
Oldenburg
1 - 3
Hamburg II
F
Germania Egestorf/Langreder
2 - 1
Lubeck
F
Altona 93
1 - 2
Wolfsburg II
F
Havelse
3 - 1
Hannover 96 II
F
Eintracht Norderstedt
2 - 2
06 Hildesheim
Saturday, 21st April
F
Luneburger Hansa
2 - 0
St Pauli II
F
Weiche Flensburg
2 - 0
Jeddeloh
F
Eintracht Braunschweig II
1 - 0
Drochtersen/Assel
F
SW Rehden
1 - 1
Eutin 08
Thursday, 19th April
F
Weiche Flensburg
1 - 0
Lubeck
Wednesday, 18th April
F
06 Hildesheim
1 - 1
Havelse
F
Luneburger Hansa
2 - 2
Eintracht Norderstedt
F
SW Rehden
3 - 1
Eintracht Braunschweig II
F
Wolfsburg II
0 - 0
Drochtersen/Assel
F
Germania Egestorf/Langreder
2 - 5
Hamburg II
F
Oldenburg
2 - 0
St Pauli II
Tuesday, 17th April
F
Altona 93
0 - 5
Weiche Flensburg
F
Lubeck
1 - 0
Jeddeloh

View All Results