RussiaFootball National League

#
Team
P
GD
Pts
1
24
16
47
2
24
16
46
3
24
9
42
4
24
9
38
7
24
6
37
10
24
6
35
11
24
2
34
12
24
2
33
13
24
-9
31
14
24
0
29
15
24
-6
28
16
24
-13
25
17
24
-13
25
18
24
-8
24
19
24
-15
20

Recent Results
Saturday, 24th November
F
Sibir
2 - 0
Fakel Voronezh
F
Spartak Moscow (2)
0 - 1
Khimki
F
Rotor Volgograd
1 - 3
Shinnik Yaroslavl
F
Avangard Kursk
2 - 1
Zenit St Petersburg II
F
Dinamo St Petersburg
4 - 1
Baltika
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
2 - 1
Tom Tomsk
F
Armavir
1 - 1
Luch-Energiya
F
Chertanovo Moscow
3 - 0
Krasnodar II
F
Tambov
3 - 2
Khabarovsk
F
Mordovia Saransk
1 - 1
Tyumen
Sunday, 18th November
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
1 - 0
Tambov
F
Sibir
1 - 1
Khabarovsk
F
Krasnodar II
1 - 2
Mordovia Saransk
F
Armavir
1 - 0
Tyumen
F
Baltika
2 - 0
Chertanovo Moscow
F
Rotor Volgograd
0 - 0
Tom Tomsk
F
Khimki
0 - 0
Dinamo St Petersburg
F
Fakel Voronezh
3 - 2
Avangard Kursk
F
Spartak Moscow (2)
1 - 4
Shinnik Yaroslavl
F
Zenit St Petersburg II
0 - 1
Luch-Energiya
Wednesday, 14th November
F
Zenit St Petersburg II
0 - 1
Tom Tomsk
F
Mordovia Saransk
0 - 1
Khabarovsk
F
Krasnodar II
0 - 0
Tyumen
F
Tambov
0 - 1
Armavir
F
Chertanovo Moscow
3 - 1
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Baltika
0 - 2
Luch-Energiya
F
Dinamo St Petersburg
4 - 2
Rotor Volgograd
F
Avangard Kursk
4 - 0
Khimki
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 0
Fakel Voronezh
F
Spartak Moscow (2)
3 - 0
Sibir
Saturday, 10th November
F
Baltika
1 - 0
Tom Tomsk
F
Fakel Voronezh
3 - 0
Spartak Moscow (2)
F
Khimki
1 - 0
Shinnik Yaroslavl
F
Rotor Volgograd
1 - 0
Avangard Kursk
F
Dinamo St Petersburg
2 - 0
Zenit St Petersburg II
F
Luch-Energiya
1 - 0
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Armavir
1 - 3
Chertanovo Moscow
F
Krasnodar II
2 - 0
Tambov
F
Khabarovsk
2 - 1
Tyumen
F
Sibir
0 - 0
Mordovia Saransk
Sunday, 4th November
F
Luch-Energiya
1 - 0
Rotor Volgograd
F
Khabarovsk
2 - 2
Krasnodar II
F
Mordovia Saransk
2 - 1
Armavir
F
Tyumen
2 - 1
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Tambov
2 - 0
Baltika
F
Chertanovo Moscow
4 - 0
Zenit St Petersburg II
F
Tom Tomsk
2 - 0
Khimki
F
Dinamo St Petersburg
0 - 2
Fakel Voronezh
F
Avangard Kursk
3 - 2
Spartak Moscow (2)
F
Shinnik Yaroslavl
2 - 1
Sibir
Sunday, 28th October
F
Olimpiyets Nizhny Novgorod
0 - 1
Khabarovsk
F
Avangard Kursk
3 - 2
Sibir
F
Shinnik Yaroslavl
1 - 1
Dinamo St Petersburg
F
Spartak Moscow (2)
1 - 1
Tom Tomsk
F
Fakel Voronezh
1 - 1
Luch-Energiya
F
Khimki
3 - 2
Chertanovo Moscow
F
Rotor Volgograd
1 - 2
Tambov
F
Zenit St Petersburg II
0 - 0
Tyumen
F
Baltika
1 - 0
Mordovia Saransk
F
Armavir
3 - 3
Krasnodar II
Wednesday, 24th October
F
Dinamo St Petersburg
1 - 0
Avangard Kursk
F
Sibir
0 - 1
Armavir
F
Krasnodar II
0 - 2
Olimpiyets Nizhny Novgorod
F
Khabarovsk
1 - 1
Baltika
F
Mordovia Saransk
1 - 0
Zenit St Petersburg II
F
Tyumen
0 - 1
Rotor Volgograd
F
Tambov
3 - 0
Khimki
F
Chertanovo Moscow
2 - 1
Fakel Voronezh
F
Spartak Moscow (2)
2 - 2
Luch-Energiya
F
Tom Tomsk
2 - 0
Shinnik Yaroslavl

View All Results